Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Leszek04

Gdzie zakupić porzadne etui na smatfona?

Polecane posty

Dzień dobry, zastanawiam się nad zakupem wygodnego etui do Iphona 8. Te które znalazłem w sklepach stacjonarnych na nie wiele się zdają, gdyż bardzo się eksploatują w ramach codziennego użytku. Bardzo dużo pracuję i komfort użytkowania z telefonu jest dla mnie bardzo istotny. Narazie póki co znalazłem ciekawą ofertę z https://homescreen.pl/pl/iphone-8/ Może coś jeszcze ciekawego, pod kątem tworzywa da się kupić? Jak ktoś może polecić jakąś firmę, chętnie skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem. .. ja z kolei potrzebuję dobrej jakości i solidne Etui na iphone6 , macie namiary na jakieś fajne i tanie sklepy? tylko proszę poważne odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj,tutaj masz duży wybór etui. Sam zamawiałem dla znajomych i wszyscy sobie chwalą. Tutaj masz link do sklepu http://got.by/2eyaeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem i propozycje . Teraz rzeczywiście mam w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w sklepie internetowym z elektroniką i gadżetami,a taki dział znajdziesz na www.Bravis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam z tej serii https://www.al.to/p/384317-etui-obudowa-na-smartfona-apple-leather-case-do-iphone-7-8-black.html :) Etui jest niezwykle eleganckie i doskonale przylega do telefonu. Zostało zaprojektowane przez Apple więc ma się pewność, że jest najwyższej jakości. Skóra jest miękka w dotyku i z czasem pokrywa się naturalną patyną. Do tego przyciski są z obrabianego aluminium a wyściółka z mikrofibry więc nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erine5
Ja swoje znalazłam w Teletorium i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaa71
Sprawdźcie sobie koniecznie rozwiązania dostępne tutaj https://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec.html . Myślę, że warto. Jest tam wiele ciekawych rozwiązań, które z pewnością wam się spodobają. Wybór jest spory. Poza tym łatwo można znaleźć to, czego się szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w masarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza W
Ale zabawne. Ja kupiłam sobie ładne i dobre w jagodwymkocie. Nawet niedrogo zapłaciłam, w każdym razie taniej niż w stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzia88
Ja swoje zaprojektowałam na stoisku Fonny Funny i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie dość, że ładne etui to jeszcze w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na Fonny Funny, mają całkiem niezłe etui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje znalazłam w Teletorium, mają całkiem niezły wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne akcesoria w tym etui na telefon można zakupić w firmie Dołgan akcesoria GSM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko aliexpress. Mnóstwo wzorów których nie ma nigdzie indziej i tanio. Przesyłka często już nie idzie miesiącami tylko po 2 tyg jest u nas. :classic_cool: W Polsce te wzory są takie niejakie żeby podpadły pod gust każdego i potrafią kosztować tyle co tam 10 sztuk.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie sobie na stronę Smartfonium.pl. Tam można zakupić bardzo dobrej jakości euti na różnego typu telefony. Takie etui może być dobrym prezentem na urodziny, czy na gwiazdkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2022 o 12:34, Michalreszko napisał:

Popatrzcie sobie na stronę Smartfonium.pl. Tam można zakupić bardzo dobrej jakości euti na różnego typu telefony. Takie etui może być dobrym prezentem na urodziny, czy na gwiazdkę. 

Dzięki za ten namiar. Przejrzałam  firmę i jest faktycznie duży wybór. i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2022 o 23:52, Magdaola napisał:

Dzięki za ten namiar. Przejrzałam  firmę i jest faktycznie duży wybór. i 

Teraz jest to fajny temat, bo na Smartfonium.pl można zakupić wiele akcesoriów do telefonów i może to być fajny prezent na gwiazdkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje wyłącznie oryginalne od producenta- raz przy zakupie telefonu, a ponownie to albo internet albo tam gdzie kupiłam telefon.

Takie mi po prostu najlepiej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×