Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sklep Pauzza.pl

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny czy zamawiala ktoras z was kiedys cos ze strony pauzza.pl ?? Nie moge znalezc zadnych opini, ubrania wygladaja na zdjeciu świetnie ale jak jest w realu nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podlaczam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku temu zamawiałam bluzkę i body z koronki. Jakościowo nawet ok, ale krój tej bluzki różnił się trochę od tej na zdjęciu, a body okazało się bardzo małe. W weekend zrobiłam kolejne podejście i znów skusiłam się na większe zakupy w tym sklepie. Jak paczka przyjdzie to napiszę jak wygląda to tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Ja osobiście nie polecam tego sklepu. Właśnie zakupiłam bluzeczke która okazało się że jest uszkodzona ,więc odesłałam z możliwością wymiany na taką samą. Zadzwoniłam do sklepu i poprosiłam aby następna nie miała żadnych defektów ale niestety,jest mega krzywo uszyta!!! Ja osobiście odpuszczam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież zamowiłam w tym sklepie ubrania. Dla mnie jakośc materiału jest nie najlepsza. Ubrania są zbyt gumowe i mam wrażenie, że czułabym sie szczegolnie w ciepłe dni jak w pelerynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam u nich dwa razy i za każdy razem długi okres czekania na wysyłkę. Jakościowo szału nie ma, ubrania u nich na zdjęciu lepiej wyglądają niż w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiona bluzka wyglądała jak na zdjęciu lecz niestety była cała brudna przy szyi prawdopodobnie była już wcześniej noszona, nie odesłałam ze względu na koszty i brak czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaaaaaaaa
Ja też zamawiałam tam dwie bluzki i się zawiodłam. Na zdjęciu wyglądały lepiej a jakość i wykonanie średnia :( nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialam kilka razy bluzki i jestem zadowolona.Przesyłka bardzo szybko czylipo 2 dniach.Szczerze moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Dzisiaj dostałam paczkę koszmar 120 zł prosto do śmieci. Dosłownie szmata. Nie wykończone kompletnie ubrania. Zszyte wyłącznie na. overloku. Nigdy więcej. Dużo lepsze ciuchy maja w i friko i za te same pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny nie dajcie się oszukać widziałam tą samą modelkę ze sklepu pauza pl na wish to już wiecie skąd jest zamawiana odzież kupują na tych wish alliexpress za grosze a nam wciskają 2 x droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam w tym sklepie 2 bluzeczki z obydwu jestem bardzo zadowolona,przesylka ekspresowa,obsluga tez,jakosciowo dobre,fason jak na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam i już nie zamówię. Są to chińskie lub tureckie ubrania warte grosze. Jakość licha. Jedna bluzka krzywa okropnie, drugą zostawiłam, ale też bardzo średnia. Te same ubrania pewnie są na targach i bazarach. Nie warto przepłacać, bo tylko na zdjęciu wyglądają tak rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Często zamawiam w tym sklepie ,niektóre ubrania wyglądają jak na zdjęciu a materiał jest dobry gatunkowo. Ale zdarzyło się że byłam bardzo rozczarowana jakością towaru szczególnie kolorami a cena była nieadekwatna do towaru. No właśnie ceny są jak z baaaardzo drogiego sklepu nawet dwa razy droższe jak na mieście bo trafiłam na taki same rzeczy po niższej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić np. W Soldo dwa razy taniej . Ceny jak z kosmosu , A ciuchy istny szmelc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paopao
Kupiłam sweter i dwie bluzki-me gusto. Dobra jakość i zgodne z opisem. Sweter innej firmy... Nie jest zły ale nie do końca tego się spodziewałam. Szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i odradzam...kupilam bluzke okazalo sie ze jest uszkodzona ma dziurki podklejone taśmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i odradzam...kupilam bluzke okazalo sie ze jest uszkodzona ma dziurki podklejone taśmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia1313
Kupiłam 3 bluzki, niestety materiał syntetyczny, gruby, jakby gumowany, po pierwszym praniu - ręcznym w płynie do tkanin delikatnych i letniej wodzie- z 2 bluzek zlazła srebrna aplikacja, pozostały perełki i " łuszczący" się ślad po aplikacji, bluzki praktycznie do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdao
Ja zamawiałam bluzki z kenza.pl i jestem zadowolona a teraz czekam właśnie na przesyłkę od pauza.pl i zobaczymy to wam napisze co i jak ☺️ Ale jedno jest pewne , że tak ekspresowej przesyłki to nie wiem czy gdzieś miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie kupujecie w tym sklepie!!! Zdjęcia, a rzeczywistość to dwie różne sprawy!!! Na bazarach są lepszej jakości rzeczy i o wiele tańsze, nie dajcie się zwieść zdjęcią! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja zamawiam i nawet dziś przyszła dostawa dwóch bluzek. Czesto zamawiam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi8171

Witam serdecznie.

 

Szukam informacji na temat butiku www.butikczarlaperla.pl, czy ktoś z was go zna, kupował tam ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

zamawialam bluzke i wszystko ok wyglada jak na zdjeciu i wysylka expresowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

W sklepie zakupiłam dwie bluzki. Kompletnie mi się nie podobały choć na zdjęciach były piękne. Reklamacja przebiegła sprawnie i bez zarzutu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sklepie kupiłam bluzkę, niestety materiał kiepskiej jakości, strasznie się zmechacił , na dodatek bardzo sztuczny. Ja już raczej nie skorzystam z zakupów w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

Witam. Nie zachęcam do kupowania na pauzza.pl ponieważ ciuchy są złej jakości i nieadekwatne do ceny. To okropne ciuchy. Poza tym kłamią co do rozmiarów. Kupiłam bluzkę..rozmiar uniwersalny a w realu pasuje jedynie na l lub xl gdzie noszę m. Na modelce ładnie wygląda bo to taki chwyt a w realu okropnie. Nie warto tam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Madziunia

Witam,

zamawiałam w tym sklepie 2 razy. 1-szym razem był to swetr, który jakościowo nie robi szału oczywiście na zdjęciu wyglądał naprawdę fajnie  w realu zupełnie inaczej, 2-gim razem kupiłam bluzkę, oczywiście były podane wymiary, które w rzeczywistości bardzo się różniły efektem  końcowym jest to, że bluzka leży w szafie bo jest za mała, a ja nie mam czasu bawić się w odsyłanie. Plusem jest szybka dostawa. 

Osobiście nie polecam ze względu na oszustwo jakości ubrań oraz rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnisia

Zamawiałam w tym sklepie 2 razy. Za pierwszym razem bluzki z krótkim rękawem - jakościowo było bardzo dobre. Dlatego skusiłam się i ostatnio znowu zamówiłam 3 bluzki. Niestety teraz jestem zawiedziona. Materiał słaby, pełno wystających nitek, jedna bluzka nierówna. Za takie pieniądze lepiej kupić gdzie indziej. Więcej tam nie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×