Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Facet zniszczył mnie psychicznie

Polecane posty

Gość gość

Po związku z nim nie czuję się kobietą, nawet człowiekiem się nie czuję. Jestem jednym wielkim chodzącym kompleksem. Nigdy mu się nie podobałam, ale niby się we mnie zakochał, szalał, płakał, dostawał spazmów. Potem ja byłam zajęta i nie byłam w stanie się często kontaktować (przez pewien czas żyliśmy na odległość) i on uznał, że ja go nie kocham choć ciągle mu to udowadniałam i życie bym za niego oddała. Przez kolejne lata mścił się na mnie w ukryty sposób za tamten okres, gdy trochę zaniedbałam nasz kontakt czyli ubliżał mi przy każdej okazji, wytykał mankamenty urody. Już zanim go poznałam byłam zakompleksiona, pochodzę z rozbitej rodziny, nie miałam zadnego dobrego przykładu z domu i trzymałam się go kurczowo nawet jeśli on miał mnie w d***e. Szantażował mnie wielokrotnie, że albo coś zrobię (np dam mu pieniądze) albo on odejdzie. Wiedział, że utrata jego była dla mnie jedynym straszakiem. Specjalnie wywoływał u mnie płacz i cieszył się tym. Kilka lat zajęło mi wyleczenie się z niego, przebrnęłam przez morze kłamstw, manipulacji, zdrady, a gdy ja go zdradziłam z tej rozpaczy i beznadziei (raz i przyznałam się) to zostałam pobita, potem wyłudził ode mnie grube pieniądze jako rekompensatę za zdradę i niby na budowanie wspólnej nowej przyszłości. Chciałabym go pobić tak bardzo dotkliwie żeby błagał o litość, ale on jest ode mnie wielokrotnie silniejszy i zabiłby mnie. Czuję taką niesprawiedliwość, jestem bezsilna i żałosna. Już chyba nigdy nikomu nie zaufam, nie jestem w stanie kochać faceta ani dać mu coś dobrego. Czy warto iść na terapię do psychoterapeuty?

Gość gość
Nie pytaj czy warto, tylko jutro rano zapisz się do psychiatry. Poważnie.

Gość gość
Tak. Lecz się bajkopisarko.

Gość gość
Pracuj nad sobą a spotkasz mężczyzne któremu na nowo zaufasz. Nie Ty jedna masz złe doświadczenia ale nie poddawaj się bo są wartościowi mężczyzni którym warto zaufać. Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia

gość dziś Pracuj nad sobą a spotkasz mężczyzne któremu na nowo zaufasz. Nie Ty jedna masz złe doświadczenia ale nie poddawaj się bo są wartościowi mężczyzni którym warto zaufać. Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia x nie ma takich mezczyzn

Gość gość
Dręczenie psychiczne jest normalne u mężczyzn?

Gość gość
A ja Tobie gwarantuje że są i dałbym sobie rękę uciąć. Tak, wiem co piszę

Gość gość
Proszę szanowne Panie nie mierzyć wszystkich jedną miarą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować