Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akantu

Ławka treningowa

Polecane posty

Gość akantu

Co sądzicie o zakupie ławki treningowej do domu? chciałbym ćwiczyć w domowym zaciszu, siłownia jakoś mnie przytlacza..a poza tym nie zawsze mam czas by tam iść. Dużo potrzebuje miejsca na taką ławkę? Bo nie są one małe. Tutaj trochę poczytałem o ławkach treningowych https://www.domenasportowa.pl/Wybieramy-lawke-treningowa-news-pol-1518173717.html to mniej więcej już wiem jaki rodzaj ławki kupić, ale problem pojawia się z miejscem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberlas
Miejsca trochę zajmuje to fakt, zależy czy masz wydzielone pomiesczenie na taką domową siłownie czy chcesz ławkę treningową trzymać np. w pokoju. Ja mam np. na poddaszu taką małą siłownie swoją i jest miejsce na 2 większe urządzenia :) pooglądaj jeszcze ławki na domenasportowa i popatrz na wymiary itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akantu
Dzięki, ta wydaje się duża, miejsca mam trochę i myślę, że by jakos weszła. Myślę, by w piwnicy zrobic sobie taką domową siłownię. Ławki z domeny sportowej są akurat w miarę tanie, to będę miał tę strone na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauren421
@Robilxo bardzo dobra ławka, i cenowo nieźle :) siłownia w piwnicy? dobry pomysł, jeśli masz taką możliwość. Warto inwestować w swój sprzęt bo masz go na całe życie i ćwiczysz ile chcesz i kiedy chcesz, w domenasportowa.pl jak już ktoś wyżej wskazał masz dużo sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddc

Taka ławeczka https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/94,lawka-dwustronnie-regulowana-k-sport-kssl010-250kg i do tego zestaw hantli, ewentualnie worek bokserki i drążek rozporowy. Praktycznie wszystko zrobisz. Klatka, brzuch, barki. Ta ławeczka jest nie do zdarcia. Używam od 3 lat, praktycznie codziennie. Działa, jak pierwszego dnia po rozpakowaniu :) Nic się nie giba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddc

Taka ławeczka https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/94,lawka-dwustronnie-regulowana-k-sport-kssl010-250kg i do tego zestaw hantli, ewentualnie worek bokserki i drążek rozporowy. Praktycznie wszystko zrobisz. Klatka, brzuch, barki. Ta ławeczka jest nie do zdarcia. Używam od 3 lat, praktycznie codziennie. Działa, jak pierwszego dnia po rozpakowaniu :) Nic się nie giba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddc

Taka ławeczka https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/94,lawka-dwustronnie-regulowana-k-sport-kssl010-250kg i do tego zestaw hantli, ewentualnie worek bokserki i drążek rozporowy. Praktycznie wszystko zrobisz. Klatka, brzuch, barki. Ta ławeczka jest nie do zdarcia. Używam od 3 lat, praktycznie codziennie. Działa, jak pierwszego dnia po rozpakowaniu :) Nic się nie giba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne w takich ławeczkach jest to, że można wykonać prawie każde ćwiczenie bez konieczności chodzenia na siłownię. W sensie może to być trening na każdą partię mięśni i to robi różnicę. I to są tak naprawdę groszowe sprawy, bo na Hop-sport nawet wypasiona ławeczka z wieloma rozwiązaniami jest dostępna za kilak stówek. I to jest fajne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w uniwersalne stacjonarne, stabilne poręcze do treningu całego ciała praktycznie, w tym mięśni brzucha k-sport.com.pl/product-pol-344-Porecze-stacjonarne-do-pompek-treningowe-do-cwiczen-miesni-brzucha-uchwyt-KSH025-2.html. To projekt do robienia głębokich pompek oraz skłonów, nic nie buja ze względu na podstawę. Przejrzyj przy okazji kanał Mateusza Milczuka, bo wypowiadał się na temat tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×