Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wojtek B

Gabinet Medycyny Naturalnej Uzdrowiciel Mariusz Bryk Opole

Polecane posty

Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że widzę pozytywne efekty działania Pana Mariusza.  Jestem prowadzona 2 lata i pomóga mi w różnych dolegliwościach, te zdrowie odzyskać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam konkret. Prawie trzy lata temu Pan Mariusz, podczas godzinnego seansu na odległość, usunął torbiel wielkości 12 mm w mojej stopie. Zmiana była bardzo dolegliwa, ale - z uwagi na głębokie położenie wśród ścięgien, mięśni i nerwów - niemożliwa do usunięcia operacyjnie. Mam na to dowody w postaci wyników badań usg. Lekarz ortopeda wiedział o przeprowadzonym zabiegu i powiedział, że miał już takie przypadki skutecznej interwencji energetycznej i wcale go to nie dziwi. Nie pomagało wcześniejsze leczenie, również akupunktura igłowa i elektroakupunktura w Niemczech, okłady, maści, wkładki itp. Piszę o tym dopiero teraz, bo zwyczajnie zapomniałam. Jak boli, to szuka się pomocy, a kiedy przestaje boleć, to szybko się zapomina. Przepraszam i jeszcze raz dziękuję, Panie Mariuszu.

P. S. Wartość mają tylko własne doświadczenia, a nie plotki i obiegowe opinie. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia duszy i ciała.

Elżbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×