Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki odchudzające

Polecane posty

Gość gość

cześć stosowaliście jakieś tabletki na odchudzanie? z Apteki jeżeli tak to jakie i które przyniosły wam pozytywne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam iqacai przez 4 miesiące i zeszło 12 kg bez żadnej aktywności fizycznej, jedynie dieta, tzn nie jadłam słodyczy i jadłam 4 posiłki w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne nie pomaGAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia221
Mi bardzo pomogły tabletki Slimunox, w 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam schudnąć bez efektu jojo. Tabletki odchudzające nie dają takiej gwarancji. Zapraszam do mojego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnąć bez aktywności fizycznej to można jedynie przez interwencję chirurgiczną. Są przeróżne fajne preparaty z jagód acai np. http://podarujzdrowie.pl/jagodyacai ale do tego trzeba się ruszać. To wynika z zasad rządzących mechanizmem metabolicznym. Dobrze dobrana dieta zgodnie z zasadami żywienia, odpowiednia suplementacja i ruch, ruch, jeszcze raz ******* świeżym powietrzu. Przy konsekwentnym podejściu efekty będą satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Slimunox niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam młody jęczmień w tabletkach(jest tez w formie proszku do picia ale ma okropny smak)pobudza trawienie i przyspiesza przemianę materii.Co do tych z apteki itd są dobre ale mają w sobie też dużo chemii,zupełnie niepotrzebnej do zrzucenia nadmiernych kilogramów(mama chłopaka pracjue w aptece i z tąd wiem co i jak).Najlepsze jednak są po prostu ćwiczenia(Cwicze od 6 lat)Turbo Spalanie(ale nie Chodakowskiej)daje wycisk i pomaga nie tylko schudnąć ale też pokazać troche mięśni(jeśli ćwiczymy wytrwale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×