Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co ludzie tak klamia i mowia innym to co oni chca uslyszec?

Polecane posty

Gość gość

mam kuzyna ktory jawnie sie do tego przyznaje i smieje z tego,ze kogos wkreca, mowi ze mowi to co chce uslyszec zeby miec z nia dobre kontakty. spotkalam duzo takich osob i denerwuje mnie to,bo rozmowa na ten temat nic nie pomaga, a takie zachowanie psuje znajomosc. nie zrozumcie mnie zle. Jesli spotkaja sie dwie bratnie dusze i maja takie samo myslenie i cudem dzieje sie u nich to samo to jest ok, nawet jest to fascynujace ale nie takie sztucznie wywolane dopasowywanie sie do kogos, smianie sie z czegos bo ktos inny sie smieje a w srodku swoje sie mysli, ja mowie zafascynowana o czyms a ta osoba tylko udaje ze tez ja to interesuje, kiedy pytam o jakas opinie to zawsze jest wszystko 'pode mnie' , jezeli mam watpliwosci to ta osoba tez , jesli jestem zachwycona to tez ktos tez . Albo robi cos wbrew sobie bo boi sie oceny innych itp.Gardze takim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć względy. Też się tym brzydze i dlatego w pracy nie jestem pupilem i nie mam taryfy ulgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć spokój/zysk, ewentualnie są naprawdę głupie albo/i mają zerowe poczucie włąsnej wartości więc z zasady zgadzają się z rozmówcą bo nie wiedzą co mają mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich pwinno sie zabijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×