Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imię dla synka Radek?

Polecane posty

Gość gość

co o nim myślicie? poród za miesiąc a ja się waham, ale najbardziej wchodzi w grę właśnie Radek, myśleliśmy jeszcze o Adasiu, ale ostatnio dosyć dużo ich, albo Dominik? Jak odbieracie te imiona? które najładniejsze waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zawsze jestem za różnorodnością i żeby każdy nadawał imię jakie chce i żeby nikomu nic do tego. Gusta są różne. No ale skoro pytasz: Radek jest mi zupełnie obojętne. Z imion słowiańskich najbardzo lubię Mirosław, dosyć spoko kojarzą mi się Sławomir i Sławosz. Do Radka nic nie mam. Adam nie lubię, nie wiem czy to kwestia Mickiewicza czy ogólnie jakieś takie nijakie. Z Biblijnych wolę Beniamin lub Malachiasz. Dominik brzmi spoko, ale nigdy nie podobało mi się znaczenie tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie b podoba Radosław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byłam w ciąży to się wahałam nad Radkiem i Grzesiem a okazała się córcia :) gdybym miała możliwość posiadanie jescze jednego dziecka to z pewnością Radosław był by na pierwszym miejscu. Bardzo piękne imię pasuje i dla dzieciaczka Radek i dla dorosłego Radosław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podoba Radek, Radzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radek bardzo ładne. Mały Radzio, duży Radek albo Radosław. Naprawdę super imię. Nie ma się co wahać. Adam też super. Oba imiona mają dużą zaletę: są uniwersalne i zawsze pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie. Też miałam takie w planach gdyby był synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Sebek bo ich dużo w necie teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Szymona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wedlug mojego męża Radek. to najpaskudniejsze imię męskie i jak je słyszy to drgawek dostaje. Dominik z kolei mi sie nie podoba. Adam kiedys bylam na nie a teraz moze byc ale znalazlabym lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×