Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uzmyslowilem sobie jedna rzecz, trzeba byc pewnym siebie mimo kompleksow

Polecane posty

Gość gość

uzmyslowilem sobie jedna rzecz, trzeba byc pewnym siebie mimo kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to taki dobry pomysł ja wolałbym pogodzić się z porażka która coś przetnie i ureguluje poznałem pewnego starego schizofrenika głupiego jak but który sobie filmy w głowie kręcił jakim jest super gościem dopóki sąd go na leczenie nie skierowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba teściówa miała go za patologię a on głosil,ze wszyscy inni są patologia.Ja chyba wolałbym moje kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W ten sposób sąd i lekarze BEZPRAWNIE odebrali komuś poczucie własnej godności sprowadzając go do roli królika doświadczalnego. Nie ma żadnego prawa do tego by na siłę robić z człowieka kogoś kim on być nie chce. Tak długo dopóki nie robisz krzywdy innym możesz być nawet Jurijem Gagarinem i w garażu budować rakietę kosmiczną. Nachalne wmawianie wszystkim że mają być jednakowi, nie wyróżniać się i tak samo myśleć jest gwałtem na różnorodności w naturze i zmierza do zagłady tej cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko on robił krzywdę rodzinie, nie dopytuje się tej mojej byłej o szczegóły, ale gdyby była dzieckiem to opieka społeczna by ją zabrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę już jej wypytywać o szczegóły, ale nie dam sobie głowy uciąć czy ich nie licytują za jego decyzje finansowe,ona całe szczęście daleko już od tego p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×