Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogie przeciwniczki aborcji pomozcie Pani Monice Lewandowskiej

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Masz rację, legalizacja aborcji to nie jest wymysł współczesnych feministek. 9 marca 1943 roku na terenie całej Polski zalegalizował aborcję na życzenie Hitler. Tak więc to nie jest wymysł współczesnych feministek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja kochanienka nie pisalam o legalizacj , zeby cos zalegalizowac to musi byc to najpierw nielegalne , nie wiem jak miala sie histotia legalizacji i nielegalizacji aborcji w europie , ja napisalam tylko ze kobiety od setek lat usuwaja ciaze , czy legalna czy nielegalna , kobiety od zawsze pozbywaly sie niechcianych ciaz i nie jest to fanaberia czy wymysl wspolczesnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aborcja na życzenie jest w Polsce nielegalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesne feministki walczą o legalizację aborcji na życzenie. Może następnym krokiem będzie legalizacja terminacji ciąży na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dodaj jeszcze, że to Hitler rozpowszechnił eugenikę. Masowo mordowano chorych psychicznie i kaleki. Rodzić mieli się się wyłącznie zdrowi, silni, piękni osobnicy rasy aryjskiej. Niech żyje NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No psychicznych to powinno sie mordowac, Uppsala nas chodzi taka p***bka z ZD po markecie, cos belkocze do siebie i drze ryja na kasjerki, za chwile sie durnie smieje i drze ryja na kasjerki i tak caly dzien tam lazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak kto bedzie chciał dokonac aborcji to to zrobi ;) wiec nie wiem co to za roznica legalna w polsce czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Hitler zalegalizował aborcję dla podludzi tylko. W Rzeszy była zakazana, bo prawdziwi aryjscy ludzie mieli się wciąż rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 Dla biednych kobiet jest to różnica. Dodatkowo - im ostrzej będzie tym prędzej dojdzie do absurdu, że kazde poronienie będzie wnikliwie badane "czy na pewno samoistne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś z twoim IQ też byś się załapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś No to dzieci beda sie rodzic zwłaszcza w patolologii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to nie musi być bieda, bogata rodzina też może być patologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:17 chociaż przerazilam się agresją w Twojej wypowiedzi to po cichu się z Tobą zgadzam.Bo ona życzy tych strasznych rzeczy innym, a potem to co do niej wraca ją przeraża i pisze "lecz się" .A sama nie widzi własnej nienawiści! Wy baby ,zmuszające kobiety do urodzenia chorego dziecka, wy kobiet NIENAWIDZICIE! Też po cichu mam nadzieję że to do was wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto w takich sytuacji mieć wsparcie jakiejś dobrze działającej fundacji. Można też pomóc tej rodzinie organizując zbiórkę pieniędzy. Taką zbiórkę może przeprowadzić każdy na portalu https://pomocsieliczy.pl/ który prowadzony jest przez Obywatelską Fundację Pomocy Dzieciom. Można też do nich zadzwonić czy napisać. Na pewno coś doradzą, podpowiedzą, pomogą w napisaniu pisma do odpowiednich urzędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×