Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to poronienie? Krew na obrazie usg

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 6tc niestety mieszkam w UK i tutaj so sprawy podchodzi się dość blacho. Zaczęłam dziś rano plamic pojechałam na ostry dyżur. Na usg wyszła ciąża ale wokół niej macica cała wypełniona krwią. Tutaj nie podtrzymuje się ciąży :( kazali przyjść we wtorek. Czy to już koniec i prawdopodobnie poronie? Czy ktoś tak miał, proszę o pomoc bo od lekarza niewiele się dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć. Skoro ciąża nadał jest to trzeba być dobrej myśli. Może był jakiś krwiak. Na pewno bezwzględnie leżenie. Nie stresować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz nawet nie powiedział mi czy serduszko bije czy też nie. Jakaś masakra :( pierwsze dziecko rodziłam w Polsce i jestem przerażona tym co teraz doświadczam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pytalas czy bije? poszukaj czy w necie o tym nie pisza. zycze Ci zdrowego dzidziusia. Taka polityka zachodu, nic nie robia chyba do 12 tygodnia, i aborcja na zyczenie. W Polsce ludzie rzucaja sie o te aborcje, ale tutaj konekwentnie dbaja nawet i zarodek. Jak ja poszlam na IP ze wyszedl mi pozytywny test i przy okazji mialam lekkie plamienie to odrazu zajal. sie mna. lekarz, zbadal i zrobil usg. wprawdzie zarodka jeszczd nie bylo widac ale byl pecherzyk co swiadczylo o tym ze doszlo do zapłodnienia choc nie wiadomo czy cos z tego jeszcze bedzie. Na pewno lez teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×