Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze kocham cię wypowiedziane podczas seksu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pierwsze co, Wesołych Świat! :) Spotykam się od 2 miesięcy z chłopakiem. Wszysyko jest okej, każde z nas jest zabiegane dlatego tez widujemy się 1-2 razy w tygodniu najczęściej. Podczas tych spotkań jest bardzo wylewny, ładnie się zachowuje względem mojej osoby. Wiele razy zabrał mnie w grono swojej paczki, poznałam dużo jego znajomych. Ja jeszcze nie zapoznałam go z żadna swoją przyjaciółka. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie. Wydaje mi się, ze w sprawach uczuciowych on jest nieco bardziej wycofany ode mnie. Dlatego tez dziś wydarzył się incydent, który mnie zaintrygował. Podczas seksu powiedział pierwszy raz „kocham cię”. Udawałam, ze nie słyszałam ale w głowie mi to zostało :p On tez później zachowywał się jakby nic takiego nie miało miejsca. Zawsze po stosunku jest czuły, stara się. Dziś tez sam z siebie zaproponował wspólny weekend na majówkę. Czy w ogóle brać na serio takie wyznanie? Domyślam się, ze był pod wpływem silnych emocji i doznań :p nie wiem czy w ogóle jest sens poruszać z nim ten temat. Przyznam, ze pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja. Lubię go bardzo, zaczynam się zauraczac w nim. Nie traktuje go jak chłopca na chwila, zreszta nie potrafię, ale na pewno nie darze go dużym uczuciem. Za wcześnie. Co myślicie o tym wszystkim? Może niepotrzebnie zaprzątam sobie tym głowę i dorabiam ideologie? :) Ja 25, on 27 lat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoly tepa debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to już od 4 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dszysz go silnym uczuciem bo to jeszcze za wczesnie a juz dajesz d**y? Na to Nie jest za wczesnie? Do czego to doszlo ze ludzie bzykaja sie bez milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dszysz go silnym uczuciem x aha, to takie jest kryterium udostępniania waginy. a potem płaczą, że nie mogą się co chwilę abortować albo łykać dzieńpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba po 20stce daje doopy ziomkowi po 2 miesiącach ( a może dużo wcześniej ), hmmm, a on, pewnie myślał o byłej i mu się "wymskło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas albo po wytrysku - przed to jedynie wtedy gdy zdesperowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×