Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauroczenie inna kobietą w małżeństwie, jak to przetrwać?

Polecane posty

Gość gość

Widzę że mąż się zauroczył pacjentka. Cały czas o niej mówi. A gdy o niej mówi to się cały uśmiecha, oczy mu się błyszczą. Jestem zazdrosna i czuję się odsunięta na drugi plan ale afery nie będę robić bo wydaje mi się że to pogorszy sprawę. Tylko co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacjentką? A etyka lekarska? Może o niej mu przypomnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż nie jest lekarzem. Pokrewna działka. Ale tu nie o to chodzi. Nie chce wyjść na zazdrosna, gderajaca i czepliwa żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, podyma i za jakiś czas stwierdzi że to taka sama baba jak ty więc po co zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dym/al fizjoterapeuta który potem się okazało był żonaty. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż to fizjoterapeuta właśnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiamy seks więc miły wieczór to nic nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś pacjentkę na miły wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta pacjentka, coś czuje do Twojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie chciała mieć męża fizjoterapeuty. I mówię to z własnego doświadczenia jako pacjentka. Jak widzę reakcje mojego fizjo, to pierwsze co mi przychodzi do głowy, że nie chciałabym być na miejscu jego żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A porozmawiać po prostu nie mozecie? Bez afery i oskarżeń, tylko powiedz, ze zauważyłaś, że bardzo ją lubi, masz wrażenie, że jest zauroczony. I, że nie chcesz się kłócić, tylko zastanawiasz się jak to wpłynie na Wasz związek, czy masz się bać czy możesz być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mam wiedzieć czy coś czuje, na oczy jej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.34 to byłoby idealnie. Ale znam męża, zaraz byłaby kłótnia. Jest dość nerwowy ostanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choleryk? Furiat? Bije cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak pewnie nie powie prawdy. A on ci po prostu opowiada o tej pacjentce? Co on o niej mówi? Może spróbuj jakoś sprytnie poprowadzić taką rozmowę, żeby się czegoś dowiedzieć, i wywnioskować czy coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już Cie zdradził. Lepiej poszperaj w jego telefonie, poczytaj smsy bo może wysyłają sobie gorące wiadomości...chyba ze wolisz nie znać całej prawdy i łudzic ze ze mu przejdzie z czasem i będzie cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ten fizjoterapeuta... On miał żonę. Ja przy chodziłam do niego około rok. Dał mi prezent dzwonił pisał. Ale potem znalazłam innego to ten pisał chyba z.rok i zapraszał na kawę. Współczuję ci i ja też bym męża z takim zawodem nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jestem, wróciliśmy od teściów. Różne rzeczy mówi, często takie nic nieznaczące i mnie denerwujące bzdury bo co mnie obchodzi że Kasia odwołała przyjście a miał chętnych na jej miejsce.…Albo że Kasia miała super top i że fajnie jakbym sobie też taki kupiła. Albo jakie im ciasto pyszne przyniosła albo jak się czepiła że poświęcać jej mało czasu. W sumie nic istotnego ale denerwuje mnie że opowiada mi o obcej babie! I to w taki swój sposób. Znam to podniecenie. Mąż mnie nie bije ale łatwo się denerwuje, raczej mnie nie zdradził, nie ma kiedy, dużo pracuje, od razu wraca do domu. To trwa już jakiś czas, wcześniej nie zwracałam uwagi na to bo o różnych pacjentach opowiadał ale teraz to tylko Kasia i Kasia, wszędzie Kasia. O jeszcze ostatnio planowaliśmy wakacje, chciałam jechać nad polskie morze a on że nie chce bo drogo i pogoda słaba i że KASIA znalazła świetne biuro podróży z super ofertami i że za podobne pieniądze polecimy do Hiszpanii. Chciałam dzieciom trochę Polski pokazać i pojechać na klika dni bo mamy 2letniego syna i nie chce dziecka ciągnąć na 10dni tak daleko. Zresztą nie będzie to odpoczynek dla mnie. No i była kłótnia, porządna kłótnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krok od romansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież w pracy mógł Cie zdradzić z nią. Widać ze zauroczony, myśli o niej i zaczął Cie porównywać do niej. Jeśli jeszcze nie zdradził to zaraz to zrobi. Mowie Ci, sprawdź jego telefon ukradkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy nie ma czasu na pewno, non stop ma ludzi. Sama doskonale wiem że się zauroczył, czuję to przecież i widzę. Myślisz że nie usunąłby "gorących SMsow"? :o Idę spać, muszę to przemyśleć. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo jesteście po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat w grudniu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz to niestety przeczekać, a w między czasie rób wszystko, żeby być najwspanialszą żoną na świecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio mi to wychodzi. Wkurzyłam się i powiedziałam że niech sobie z Kasia jedzie! To potem z 2dni się nie odzywalismy Wkurzam się że mąż ma kogoś na oku. Ja mam na głowie dom, dzieci a on się inna baba zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez mnie to smieszy usmialam sie niezly ten temat hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi tez maz opowiada o roznych zachowaniach kobiet i jak wyzywal od pisd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bardzo zabawne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro wróci z pracy i znowu będzie gadanie jaka Kasieńka jest cudowna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×