Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bolesne zagnieżdżenie

Polecane posty

Gość gość

Witam 25.03 doszło do stosunku, daliśmy się ponieść 28.03 miałam owulację Dziś jest 02.04 i odczuwam straszny ból w podbrzuszu z lewej strony Mam cykle 28 dniowe A pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 14.03 Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ból przy zagniezdzeniu, ale nie trwał długo typu cały dzień. Rano obudził mnie ten ból potem przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak silny ból, że musiałam zwolnić się z pracy. Pojechałam do domu i położyłam się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest możliwe że doszło do zapłodnienia, dodam ze towarzyszy mi bardzo intensywny śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy ci z fusów wywróżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro miałaś dni płodne i doszło do stosunku bez zabezpieczenia to owszem mogło dojść do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, moglo dojść do zapłodnienia. Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ból jak na okres i plamienie, do tego zawroty głowy i gorączkę, czułam się jakby nadciagała grypa. Wtedy jeszcze nie byłam na 100% pewna, ale 2 tyg później znowu dostałam gorączkę i ból piersi ze swędzeniem, myślałam, że sobie je rozdrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Staramy się z mężem o dzidziusia. Zawsze mam 31 dniowe cykle.Okres jak w zegarku aż tu nagle nie dostaję okresu. Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki 31dc - negatywny zrobiłam test 4 dni później - negatywny ( jakaś kreska widoczna pod światło ale to raczej fabryczna) , w 40dc pojechałam do lekarza z myślą wywołania okresu. Lekarz po badaniu USG stwierdził że jak dla niego to 1 tydzień ciązy ( musiała mi się owulacja przesunąć o tydzień i w sumie miał by racje bo też mi się tak wydawało ) Kazał przyjechać za dwa tygodnie tj 10 kwitnia. ALe dziś (3 kwietnia) tydzień przed jego wizytą w 47dc zrobiłam test - negatywny ! Czy któraś z wam miała podobną sytuację? Czy jest jeszcze szansa że on się nie pomylil i że jestem w ciązy . Dodam , że nie mam jakiś specjalnych objawów ani na okres ani na ciąże boli mnie trochę kręgosłup ( ale wydaje mi się że to od siedzącej pracy ) jajniki na zmianę pobolewają inaczej niż na okres i od wczoraj lewa pierś i mam strasznie dużo przezroczystego śluzu ( nieraz trochę białego w większości przeźroczystego ). czy któraś z was była w podobnej sytuacji i była w ciązy ? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×