Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piter208

Mężczyzna i rajstopy

Polecane posty

Gość piter208

Coraz częściej słyszy się o rajstopach dla mężczyzn ja ogólnie jestem zwolennikiem rajstop bardzo lubię je nosić, ale ze względu na cenę i może jeszcze małą dostępność na rynku kupuję po prostu rajstopy damskie, które są tańsze i można je kupić praktycznie wszędzie według mnie rajstopy są miłe i dużo wygodniejsze niż jakiekolwiek kalesony, można je kupić w różnych wzorach i kolorach. Jak myślicie czy nasze społeczeństwo zaakceptuje panów którzy chcą nosić rajstopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sumujac mezczyzni nosza rajstopy od dekad, ale jako ocieplac. Jesli ty chcesz uzywac ich jako elemento ubioru, troche odwagi, poszukaj w necie i zabczysz stylizacje z rajstopami. Czy spoleczenstwo jest gotowe? Wiekszosc bedzie neutralna, margines bedzie Cie wytykal. No ale bedziesz promotorem mody, ktora wolnymi krokami wchodzi do uzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter208
Dziękuję za pozytywną odpowiedz, jak dobrze zauważyłeś/aś rajstopy noszę głównie dlatego że mi się podobają i czuję się w nich dobrze a w chłodne dni służą mi również jako dodatkowy ocieplacz i nie wa znaczenia że na opakowaniu pisze rajstopy damskie po prostu jest większy wybór i niższa cena Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę już żyję na tym świecie i pamiętam czasy, kiedy w okresie przejściowym wiosna, jesień, chłopcy chodzili w rajstopach i krótkich spodenkach. Też tak chodziłem ubrany :) Potem rajstopy często zakładali do spodenek biegacze, kolarze, bo nie było jeszcze sportowych legginsów. Była też epoka męskich rajstop w latach70 i 80 ubiegłego wieku. Takie nosił w zimie mój ojciec no i ja... Potem gdy te rajstopy zniknęły z rynku, chodziłem w zimie w damskich i tak już zostało do dziś. W cienkich rajstopach i spodenkach wychodziłem parę razy i nic strasznego się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×