Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Mój facet ma małego?

Polecane posty

Gość gość

16 cm i 12 w obwodzie. Długość ok, ale ta grubość??! Do tego ma małą główkę, najgrubszy jest w połowie. Po 8 latach prawie go nie czuję. Nigdy nie miałam orgazmu. Kocham go, ale nie wytrzymałam frustracji seksualnej. Zdradziłam go z facetem z 19 cm fiutem i ok 17 w obwodzie. Było nieziemsko, aczkolwiek krótko, bo wytrzymał 3 minuty :/ W efekcie zakończyłam znajomość, choć ciężko mi kiedy myślę o tym jak jego duża główka na mnie działała. To było coś czego potrzebowałam... A wiem, że z mężem tego nie osiągnę. Nie wiem co robić...

Gość gość
Taa.. Przed ślubem słuchałam serca i idiotek, które wbijały mi do głowy, że większość kobiet nie ma orgazmu pochwowego i tego trzeba się nauczyć z czasem.

Gość gość
Prawde pisze ten przedemno ale i niedokonca. Jestes typowym latwo zdobyczo dla cockoldow. Musisz sama zaproponowac takie cus mezowi. Znasz go wiesz jak zareaguje moze zgodzi sie od czasu do czasu dopuscic innego do ciebje z takim jaki da ci rozkosz moze poprawi sievibuwas. Mysle lepsze to niz robienie tegobza jego plecami jesli mocno siekochacie zrozumie teojevpotszebybavi sam moze czerpac radoscvz twoich orgazmow jasliby kogos szukaliscie mogbym byc tymb3 mysle dogodzilbym cibchoc niemam gigants17/16,8 obw sr5 ,2 cm

Zależy kto jakie ma priorytety. Ważniejsza miłość czy orgazm. Najlepiej mieć jedno i drugie ale czy warto zdradzić dla drugiego? Nie zdradziłem dziewczyny która nie chciała mi robić loda a bardzo to lubię. Ona była ważniejsza niż chwila przyjemności.

Gość gość
Rozumiem jakby miał 8x8. Orgazm pochwowy zależy od odpowiedniej stymulacji okolic punktu g.

Gość gość
Od odpowiedniej stymulacji punktu g, a ten punkt stymuluje główka penisa. Penis w kształcie stożka, bez oddzielonego, większego żołędzia temu raczej nie podoła.

Gość gość
To nie było dla większego penisa. Romans był z innych przyczyn, emocjonalnych. Nie chce się tu rozpisywać. To nie było tak, że zgarnęłam gościa z forum z dużym fiutem i wskoczyłam z nim do łóżka.

Gość Szopi
Ja pierdziele. Zupełnie jakby seks był najwarzniejszy. Jak go kochasz to chyba jesteś w stanie się poświęcić, a nie go jeszcze zdradzasz jak te popularne teraz w necie "lambadziary" (pozdrawiam ciołka co wymyślił to słowo)

Gość gość
To nie tak do końca, że go nie czuję. Pozycje różne, w jednych czuć bardziej w innych mniej. Ale jednak czuję go tylko jak robimy to mocno, gdy uderza nim o koniec pochwy, delikatnie jak wchodzi, w środku na ściankach pochwy nie wyczuwam prawie nic. Jest to całkiem przyjemne, ale nie mam szans na orgazm. Większego czułam od razu, kazdy ****** posunięcie żołędzia na ścianach pochwy i stymulacji punktu G.

Gość gość
Szopi, kup sobie słownik. Nie pochwalam tego, co zrobiła autorka posta, ale potrzeby seksualne też są w życiu ważne.

Gość Szopi
POtrzeby, potrzeby. Żeby meża po 8 latach zdradzać dla bolca, dla mnie niepojęte.

Gość gość
K'rwa jakie wy kobiety durne jesteście... weźcie sobie metr krawiecki i sobie zmierzcie ile to jest 17 cm w obwodzie... :D tyle wg autorki ma fiut jej kochanka... :D

Gość gość
Takim instrumentem/kaleką to on niewiele zdziała. Miłość to jedno a orgazm z dobrym ru/cha/czem to drugie. Jak szukasz zaspokojenia to rozumiem cię że atrakcyjny partner może być dobrym wyjściem z sytuacji. Męża nie musisz zostawiać. Niech sobie będzie na codzień. A na deser możesz skorzystać dla przyjemności. Ja też tak robię, bo mój mąż nie wyrabia.

Gość gość
Nie wiem czy te normy w statystykach są zgodne z rzeczywistością. Miałam 6 partnerów, z tego 1 miał poniżej średniej. Reszta min 17 cm. Obserwacje koleżanek również podobne. Chyba same piz.d.e. czk.i biorą na te badania do statystyk.

Gość gość
Nie wiem czy zauważyliście pewną prawidłowość. Zawsze powstają takie tematy, kilku facetów popadnie w kompleksy i po kilku godzinach pojawi się facet któremu cudownie urósł po jakichś tabletkach albo pompce :D Do znudzenia powtarzany schemat i chwyt marketingowy :P

Gość gość
gość dziś To zależy jak mierzysz bo od kości jest 2 cm dłuższy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.