Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Mój facet ma małego?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś czemu by miala szukac przygod skoro naprawde czesto to robimy , zaspokajam Ja Ja nie potrzebuje innej Ona mi starcza i to jak czesto to robimy , ja wiem ze moje 11 cm to maly penis , ale serio sprawny i caly czas gotowy do dzialania nawet wtedy ta lekarka byla zaskoczona

Gość gość
gość dziś [14:06 Ta lekarka na tej mojej konsultacji przez zabiegiem jak chxialem powiekszyc , byla zaskoczona tym ze mam wzwod bo wiekszosc facetow jest tak skrepowanych konsultacja oraz badaniem ze ciezko im osiagnac wzwod . W

Gość gość
A byłeś świadkiem takich rozmów że kobieta mówi kobiecie że im większy tym lepszy?

Gość gość
wtedy tym co powiedziala ta lekarka podbudowalo mnie to tak bylem swiadkiem takiej rozmowy moja byla ze swoja kolezanka tak rozmawialy

Gość gość
tak przy mnie , to bylo takie w sumie w formie zartu , nie wiem czy ta kolezanka mojej bylej wiedziala ze mam malego penisa , na pewno nie widziala go ale czy byla jej nie mowila to nie wiem

Gość gość
na penisie życie się nie kończy ja mam małe piersi i też musiałabym być załamana

Gość gość
Myślę że mogła powiedzieć. Kobiety lubią plotkować. To była ta co Ci powiedziała, że masz małego? A czemu się rozstaliście?

Gość gość
gość dziś a uwazasz ze 11 cm penis to maly ? nie przeszkadzalo by Tobie jezeli Twoj partne by mial takiego ?

Gość gość
gość dziś nie to nie byla ta , rozstalismy sie bo przestalo sie ukladac , w zyciu , w sexie , nadal jakis tam kontatk z Nia mam , Ona juz ma narzeczonego szczesliwa , ja ze swoja tez , nie pasowalismy do siebie

Gość gość
szczerze nie mierzylem odwodu , ale mam cienkiego penisa , ta lekarka tez to przyznala ze mam maly obwod i zabieg moze troche pogrubic mojego penisa

Gość gość
przecierz napisalem ze zrezygnowalem z tego zabiegu , bylem tylko na konsultacji mlody bylem , glupi , myslalem ze penis to najwazniejsza rzecz , dolowalo mnie ze dwie partnerki nie byly zadowolone z rozmiaru, ale na szczescie obecna jest

Gość gość
Jakby rozmiar był tak istotny to kobiety nie kupowałyby normalnych wibratorów tylko 2x XXL.a największe powodzenie mają te ze średnicą 10-12 i długością użytkową do 13cm.

Gość gość
a ta lekarka na tej konsultacji to fajna jakas ? nie krepowales sie jej pokazac k****a ? dotykala go ? jak to wygladalo to badanie- ?

Gość gość
gość dziś mam 26 lat od ponad 2 lat jestesmy razem co do lekarki to okolo 40 lat miala , nawet ok byla , troche przy kosci ale tak ladnie , Jasne ze krepowalem sie ale po to tam poszedlem zeby pokazac . Po drugie Ona powiedziala zebym nie krepowal sie bo czesto tutaj widuje meskie czlonki . Tak dotykala sprawdzala jak napletek zchodzi jak duzo go , tak jakby tez twardosc penisa sprawdzala , oraz pokazywala gdzie bedzie nacinana skora w ktorym miejscu .

Gość gość
ja kiedyś przyniosłem dziewczynie ogórka do sypialni miał 20cm i 14 obwodu powiedziałem że teraz tym się pobawimy to mi powiedziała że ona nie jest krową i mogę spróbować sam sobie go zaaplikować.

Gość gość
Przestańcie się wzorować na p.o.r.n.u.s.a.c.h. To jest film pod publikę gra świateł efektow specjalnych zbliżeń kamery i selekcji.W zyciu realnym zdarzają się duże okazy ale nie ma ich za każdym rogiem ulicy

Gość gość
A porównywanie facetów po tym jak mają wypchane gacie to dla mnie żenada.Nie raz się przekonałam że ten mniejszy podczas gotowości był większy o tego co na luźno był sporych rozmiarów.

Gość gość
mnie nie dawno pocieszyla rekacja mojej narzeczonej jak bylismy w saunie i byl tam nasz kumpel , z k*****m ogromnym , narzeczona stwierdzila ze to kalectwo miec tak ogromnego czlonka . Pozatym kumpel tez wtedy przyznal ze malo ktora kobieta lubi takiego jak on ma ponad 20 cm

Gość gość
zgadza się mój kumpel ma bardzo duże jaja i w majtkach czy spodniach wydaje się jakby miał tam bardzo dużego a ma mniejszego niż mój tylko jaja ma wielkie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.