Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stefan2001

Mars i Wenus....

Polecane posty

Gość Stefan2001

Tak sobie siadałem i ... zadumałem się. Ad rem. Na marinie gdzie trzymam łódkę zalega w leżaku jeden jegomość i twierdzi że Kobiety to najgorsze złe tego świata Kolega co na łódkę obok twierdzi, że całe "g****o jest przez baby" Hm.... Kolega co się rozwódł twierdzi, że woli być sam niż znosic fochy. Ostatnio ładowaliśmy towar do aut u kolegi. Zadzwoniła jego kobieta. Grzecznie (na prawdę grzecznie) powiedział że jest zajety. Po drugim telefonie równiez powiedział że jest zajety. Po trzecim odrzucił. A potem miał..... 47 połączeń. Inny kolega szedł z nami na piwo. Poszedł załozyć koszulę i .... miał pociętą żyletką... A moje doświadczenia ? Poznałem kobietę. Przy pierwszej wizycie w domu miała zastrzeżenia że w łazience jest balsam do ciała po byłej. Nota bene uzywałem go. Ale jak pojawiłem sie u niej to okazało się ze ma w pokoju cały arsenał kartek od byłych z wyzwaniami miłości. Pytałem się co to co to jest.. a ona że "oj tam oj tam". Relacja jeden balsam kontra 20 kartek. Czy to nie może być po prostu normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczony
Bo ONE takie są.....Naucz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Hahaha....sorry,ale rozsmieszyles mnie tym wpisem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Pozwol,ze sie uspokoje zanim cos napisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefek, zmień towarzystwo, bo wychodzi na to, że zadajesz się z jakimś marginesem:D Albo towarzystwo urwało się z Drewnicy:D Ale dzięki, mnie też ubawiłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Co do telefonu... Gdyby odebral pierwszym razem ,nie bylo by tych 46 polaczen. Kolega poszedl po koszulke....moze byla przed okresem. Co do balsamu to uznala ,ze to bylej....poniewaz rzadko sie zdarza ze mezczyzna uzywa balsamu.... A co do kartek...trafiles na kolekcjonerke uczuc od bylych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan2001
Dobrze że studiowałem socjologię bo nauczyłem się że istnieje coś takiego jak :wnioskowanie subiektywne pewne"... Co to znaczy ? Znaczy że nic nie jest obiektywne tylko wszystko jest subiektywne i tylko takie jak sami wnioskujemy... Co do telefonu... Gdyby odebral pierwszym razem ,nie bylo by tych 46 polaczen. "Odebrał 2x.... I tak to nie pomogło" Kolega poszedl po koszulke....moze byla przed okresem. "Nawet jak przed okresem ? To ją usprawiedliwia. Co do faktów.. kolega zmarła od tych jazd kobiety." Co do balsamu to uznala ,ze to bylej....poniewaz rzadko sie zdarza ze mezczyzna uzywa balsamu.... "Balsam po opalaniu... Bywa że używamy". A co do kartek...trafiles na kolekcjonerke uczuc od bylych. "Wiec ty była prawdziwa żdzira....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesli fiut
Obejrzyj film Testosteron Poznasz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan2001
Bez urazy.... Całkiem metytorycznie.... Czym Was rozmieszyłem.... np. Moja droga KAWO....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze że studiowałem socjologię bo nauczyłem się że istnieje coś takiego jak :wnioskowanie subiektywne pewne"... Co to znaczy ? Znaczy że nic nie jest obiektywne tylko wszystko jest subiektywne i tylko takie jak sami wnioskujemy" x Obawiam się, że to jest prawda ogólnie znana. :-( Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Stefan...ale mozna by wymieniac milion przypadkow i pomoze Ci to w czyms. Nie wiesz, ze kobiety sa skomplikowane,a mezczyzni za to prosci w obsludze. Wiesz wychodzi na to ,ze patrzysz na kobiety jak na psycholki...a czy mezczyzni sa tak naprawde w tym wszyskim normalni. Moze gdyby kobieta po raz kolejny nie mowila : -wynies smieci -power oz mi w zakupach -zmien dziecku pielusze -znowu nie zakreciles pasty -dlaczego deska klozetowa nie opuszczona itd. Mozna sie czepiac o rozne drobiazgi,takie zycie,by nauczyc sie wspolzycia ze soba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
A co, posmiac sie juz nie wolno...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Relacje damsko-meskie bywaja smieszne:p Nie mozna byc cale zycie powaznym. Moze tym mezczyzna brakowalo poczucia humoru i Tobie tez Stefanku. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefan, jeśli faktycznie jesteś po socjologii to: 1. Nie powinieneś zakładać takich topików, bo o tym wszystkim czytałeś na studiach. 2. Powinieneś mieć świadomość, że trafiłeś na nad wyraz interesujące studium przypadku, w jednym miejscu kilka nienormalnych zachowań (z punktu widzenia społeczeństwa). Przecież mógłbyś się doktoryzować na znajomych! Podsumowując - bardzo fajne provo, dałeś kilku osobom sporo radości, mnie osobiście uwiodła pani z PMS i żyletką w dłoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan2001
Reasumując: można to wszystko spuentować jedną mądrością ":przed kłotnią z kobietą zastanów się czy chcesz mieć spokój czy chcesz mieć rację "..... Czemu zozyłem topic ? Bo ciagle sie dziwie ? Bo chciałem poznać Wasz punkt widzenia ? Bo chwilowo się zadumałem ? Bo jestem cholernym pragmatykiem i zam się denerwuję na siebie ze za mało u mnie metafizyki ? To że studiowałem socjologię to nie znaczy że jestem socjologiem wbrew tytuowi mgr. Aątpię czy ktos po praawie jest prawnikiem, po ekonomi ekonomistą czy po studiach medycznych lekarzem. Przed mim starze, aplikacje, doświadczenie. Wynieś smici, zmień pieluszkę ect. A tego nie robimy ? U mnie gniazdka nie wiszą, żarówki zawsze świeca, kran nigdy nie przecieka.... ale nie za zawsze mamy być na rozkazy. A boserwując świat jeden ze znajomych rozwiązała temat po swojemu i wydaje się trafnie. Rozkochał dziewczynę, pokazał że jeste normalny, zawsze do usług, kochamy ect. ale zawsze miał z nią po górkę. Zawsze musiała pokazac pzaurki, Po enten kłótni powiedział pas i odchodzi. matko... jaka byla grzeczna, jaka ułożona. Przychodzi w zyciu człowieka moment w którym przekracza się rubicon. I ktos musi nas tego czasami uświadomić kiedy powiedzic dość. Może jestem naiwany ale.... przytoczony Testosteron lub film "Baby sa jakieś inne" pokazuje to doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Stefan, taka prośbeńka. Jak się nastukałeś to nie pisz na forum, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike
mars i wenus mieszkaja w Polsce... tak naprawde tutaj z dziada pradziada chlop jest pragmatyczny i bez polotu i dlatego kobieta jawi mu sie jak istota z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyles wenus ?:P x tak sobie szczerze mowiac a jak ty sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niemalże :D Chociaż bardziej pomyślałem o Nike z Samotraki ;) x Dramatycznie niewyspany, autentycznie w pierwszej chwili myślałem, że mam zwidy:) A co jest "tak sobie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chociaż bardziej pomyślałem o Nike z Samotraki" no tak cos w tym jest :) x dluugo by pisac mowic, a nawet krzyczec do utraty tchu ale to zbyt osobiste przyjmijmy wiec, ze w skrocie mam dola bo tak i juz w sumie dlaczego nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką Cię pamiętam:) x OK, przyjmijmy, że masz okres - czyli stan przejściowy:classic_cool: W tych okolicznościach Twoja stopka staje się bardzo wymowna... A jak starzy znajomi (starzy nie w sensie wieku - ale nie pytaj w jakim, bo chyba zaczynam mieć kłopoty z wysławianiem się...)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze jestes starszy:P (zeby nie napisac stary) zgodnie z moja stopka to ja mam okres temperamentny :P i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniam Twoją uprzejmość, ostatnio oszacowano mój wiek na zbliżony do węgla:) W międzyczasie wspominałem hulanki na placach budowy piramid, więc ciutek się rzeczywiście posunąłem...;) Ale porozmawiajmy o Tobie - co Ci się we mnie najbardziej podoba?;) A tak poważniej - bez detali oczywiście, bo pomarańczowe lafiryndy czają się wszędzie - dużo się u Ciebie zmieniło w ciągu ostatnich, powiedzmy, eeee... X lat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo, ze doceniasz moja angielska dyplomacje:) chociaz z tym weglem to niezle sobie poslodziles:) ale spoko tez publicznie odejmuje sobie lat;) x bardzo bardzo bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniam:) Bo prawdziwy dyplomata to osoba, która powie "speeerdalaj" w taki sposób, że cieszysz się na myśl o czekającej Cię podróży :classic_cool: Zaraz zaczynam się pakować;) Nie pamiętam co było przed węglem, bo wtedy dużo chorowałem, nie było mnie w szkole i w ogóle... To nie ma nic wspólnego z kreatywnym podejściem do metryki!;) x To juz nie drążę. Chyba że sama coś chcesz napisać. Ale nadal nie wiem co Ci się we mnie podoba, nic nie mówisz o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nadal nie wiem co Ci się we mnie podoba x a moglbys docenic moja dyplomacje jeszcze raz ?:D tak ze wzgledu na stara (starsza niech ci bedzie) znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy nie powinienem strzelić focha, takiego z przytupem :D Zamiast tego razem z Morfeuszem odwiedzę krainę chwilowych łowów;) Miłego dnia, fajnie było Cię zobaczyć :) Trzymaj się i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to milo uspic swoją osoba starego (!) znajomego od razu mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×