Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak małego musiałby mieć facet abyś go nie czuła? Ankieta.

Polecane posty

Gość gość

Podawajcie długość i obwód. Żeby wyniki były obiektywne załóżmy że długość penisa będzie podawana od kości :)

Gość gość
jak masz 12 cm to nawet nie zaczynaj rozmowy z kobietą jak dla mnie to jest wstyd mój facet ma 13 cm w zwisie już a w erekcji 19 cm nigdy bym nie odała za mniejszego zawsze z moim misiem mam kilkanaście orgazmów aż skórę mu z pleców zdrapuje hihi :) mój kociak

Gość gość
gość dziś ale dalej odnośnie ankiety to uważam tak że jak facet ma w erekcji 12 cm - 13 cm to wątpię że będzie miał trwały związek kobiety lubią duże członki i mieć zawsze orgazm a nie być z facetem z którym nie jest spełniona ,

Gość 34l
Ja mam 17.5 i 14 obwodu i zona czasami narzeka ze za mocno ze za głęboko ale ogólnie jest do przodu .pozd...

Gość gość
34l dziś wiem co czujesz ja mam 19 cm w erekcji powiem ci jedno każda moja partnerka się skarży że ją boli coś albo że za mocno , to czemu mówi że lubi ostro i zrozum tu kobietę

Gość gość
Ja mam 11cm i moja dup.a zawsze narzeka, ze ja boli, ze za daleko pcham, więc. ..

Gość gość
Jak za jakiś czas pojawi się facet któremu urósł po tabletkach albo jakimś urządzeniu to nie wierzcie. To oszust. Tylko uprzedzam.

Gość gość
gość dziś jak ktoś chce to niech kupuje to jego pieniądze co nie ?

Gość gość
srednia w zwodzie to jakieś 16,-17 cm, miałam czterech partnerów seksualnych. trzech miało mniej więcej taką długość- jeden więcej, co od razu dało się wyczuć... ale z linijką nie latałam. Jeden natomiast miał na oko 12 cm w pełnym wzwodzie, przyznam, że wiele przyjemnosci z tego nie miałam. Pewnie gdyby byl moim pierwszym, doznania byłyby inne, ale że to był facet w okresie mojej największej aktywności seksualnej, trudno było wyczuć :(. Nadrabiał jednak jezyczkiem, wiec nie ma co się przejmować. ja też cycki mam małe B, wiem, że hiszpana nie zrobie, ale za to wyspecjalizowałam się w dobrym lodziku ;] coś za coś, naturze trzeba czasami pomoc. Mój mąż ma 17 cm pałkę i jest swietna.

Gość gość
gość dziś Piersi b są bardzo ładne, nie wszyscy lubią arbuzy :) A z tym co miał większego jakie miałaś doznania? Było Ci lepiej? :)

Gość gość
Wiesz co na początku było lekkie zd***** :), ale takie pozytywne, małe wow... odrobine oporu przy wejściu, no i pełne rozpieranie od środka, bo był też dość szeroki w obwodzie. Po chwili pełen odlot. Mysle, że kobiety, ktore na co dzien mają większego penisa do dyspozycji nie mogą narzekać i są w niebie :). Moje B to małe B troche bardziej trójkąty niż okrąglaczki, ale mąż uwielbia je pieścić, więc zero kompleksów z tego powodu. Mysle, ze panowie też nie powinni takowych mieć, na wielkość przyrodzenia nie mają przecież wpływu. Odpowiednia kobieta i nic nie będzie przeszkadzać. Jeśli mają jakieś kompleksy, brak wiary w siebie, nauczyć się mistrzowskiej minety, po ktorej kobieta odleci!

Gość gość
A czy Twój mąż może dać Ci takie doznania jak tamten facet przez penetrację? :)

Gość gość
gość dziś Widać jakaś laska z małym IQ :) nie wiem czy udajesz taką płytką czy piszesz co popadnie, ale średni penis to 13,12cm ( jak jest mierzony przez personel medyczny - czyli bez oszukiwania i dodawania cm ). Nie wiem skąd wziełaś te 16-17 cm średnia... to tak jakbym ja mógł powiedzieć że u mnie na podwórku średnia penisa jest 25cm :D. Pamiętaj, że inteligencja też jest ważna, wiec jak nie jesteś modelką to współczuje Twojemu facetowi :) ja z amebą bym się zanudził w życiu i spierdolił sobie tylko życie.

Gość gość
14 dlugosci 16 obwodu Ja mam problem zeby wsadzic. Jest szeroki i krótki, najpierw musze sie nabawic jezykiem a potem pchac na chama !! I czesto sa przetarcia a kobieta krzyczy głębiej. To dla mnie krępujące

Gość MarekM.

Mam 15 i się boję sexu

Gość Gość

Poniżej 12 cm na długość i w obwodzie to dramat. Krótki więc wypada, efektu wypełnienia nie ma. W ostateczności przy takim rozmiarze mozna zastosować oral i normalnej wielkości dildo.

Gość Bez jaj

Chyba sobie jaja robicie. Mnóstwo kobiet odczuwa już bolesne uderzanie penisem o szyjkę macicy już przy 12 - 13 cm.

Załóż sobie na penisa jeden z drugim metrową rurę od odkurzacza jak wam mało - tylko nie wiem czy sięgniecie wtedy rękami do cycków. Tak to obrazowo działa.

Najważniejsza rzecz w penisie to jest to aby panna nie musiała się pół godziny modlić aby stanął - każda wam to powie.

Potem to odpowiednie tempo, odpowiednie to nie młócka 10 razy na sekundę bo wtedy nic nie czuć.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować