Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co o tym myslec. Doradzcie.

Polecane posty

Gość gość

Pomalu bede konczyc 32 tydzien ciazy. Wczoraj wieczorem bylo mi strasznie niedobrze i bol opasal mnie w pol na wysokosci nerek i zoladka. Do łazienki w nocy wstawalam chyba z 5 razy na sikanie gdzie zaobserwowalam ze przez jakies 3-4 dni wstecz nie obudziłam sie w nocy na sikanie ani razu. Dodatkowo kiedy budzilam sie w nocy dolegliwosci zoladkowe przeszly za to bol umiejscowiony mniej wiecej na wysokości prawej nerki utrzymywal sie i utrzymuje nadal. Dodatkowo kiedy wazylam sie w srode to waga pokazywala 0.5 kg wiecej niz dzis. A przecież teraz raczej powinna ono rosnac. Czy ktoras z was miala podobnie? Czy powinnam sie niepokoic ? Czy mozliwe ze przez ostatnie dni po swietach poprostu zatrzymały mi sie plyny w organizmie i zaczely schodzic teraz, stąd bol nerki spowodowany jej cieszą praca, czeste sikanie nocne i ten dzisiejszy spadek wagi. Doradzcie cos bo nie ukrywam ze sie martwie a do swojej gin nie chce sie dobijac jesli to faktycznie nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze od srody biore 2 razy dziennie zelazo tardyferon-fol. Ale nie wiem czy to może miec jakis zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Ci wymienić co może być przyczyną bólu brzucha w ciąży? Będzie tego ok. 50 pozycji. Od rozwiewania wszelkich wątpliwości i stawiania diagnoz jest lekarz, a nie przypadkowe forumowe kwoki. Na Twoim miejscu już dawno byłabym u lekarza, zamiast rozkminiać która tak miała i może ja mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej chodzi mi o ten spadek wagi . Czy moze byc związany wlasnie z utrata plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie badanie moczu(kup wczesniej pojemnik w aptece), bez tego nie ma co kombinowac. Mocz ranna ze srodkowego strumienia, badanie z 10 zl chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocz zrobie na pewno ale to dopiero po weekendzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w ciąży zastój w nerce. Dziecko tak ucisnelo na nerke że zrobił się tam taki balonik ( widziałam na usg) i mocz gorzej odplywal przez co zrobilo się zapalenie. A nerka mnie na poczatku nie bolała , dopiero potem zaczęła. Ale u mnie wyszło wszystko na wynikach badań tzn fatalne badanie ogólne moczu i zła morfologia ( dużo leukocytow ). Tak więc ja na twoim miejscu zrobilabym podstawowe badania plus ew. usg tej bolacej nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ból na wysokości nerek i żołądka tzn ze to pewnie nerki. Obstawiam że to jakaś infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nasikaj w jakiś słoiczek, zobacz czy mocz jest metny lub czy ma inny zapach np amoniaku. Jesli tak to infekcja na 100%. Ja bym zadzwoniła do swojego lekarza jak masz numer. Albo podzwon po przychodniach, może cię gdzieś przyjmą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem ja sie kompletnie na tym nie znam ale radze potuptac do lekarza bo hmm smierdzi mi to przedwczesnym porodem dlatego ze mialam podobnie ale ja lekarzem nie jestem nie znam sie tylko tak mi sie skojazylo przypomnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×