Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sikanie w spodnie przez majteczki i chodzenie w mokrych majtkach i spodniach

Polecane posty

Gość gość

Bardzo podnieca mnie gdy zsikam się obficie w moje majtunie i spodnie. Lubię też chodzić w mokrych majtkach i spodniach. Uwielbiam wchodzić do wody w majtkach i spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2018 o 12:06, Gość gość napisał:

Bardzo podnieca mnie gdy zsikam się obficie w moje majtunie i spodnie. Lubię też chodzić w mokrych majtkach i spodniach. Uwielbiam wchodzić do wody w majtkach i spodniach.

Ja też, do wody zawsze w spodniach i trampkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś lubiący zmoczyć dżinsy i nie tylko będzie we wrześniu nad morzem w Mielnie Unieściu ?

henryk5604@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2019 o 21:50, henryk5604 napisał:

Ja też, do wody zawsze w spodniach i trampkach.

 

Dnia 8.04.2018 o 12:06, Gość gość napisał:

Bardzo podnieca mnie gdy zsikam się obficie w moje majtunie i spodnie. Lubię też chodzić w mokrych majtkach i spodniach. Uwielbiam wchodzić do wody w majtkach i spodniach.

Nadal to lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

Ja bardzo lubię sikać w spodnie. W przyszłym tygodniu jak będzie ciemno mam zamiar założyć jasne spodnie, srebrne baleriny i po długim wstrzymywaniu moczu zesikać się i może nawet zrobić kupę. Brakuje mi jedynie kreatywnego miejsca na dworzu w którym mógłbym zesikać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk5604

W skórzanych, lateksowych albo laminowanych można siku gdy jest jasno bez zwracania uwagi. Ja mam espadryle srebrne. W białe najfajniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja za to lubię, gdy moja żona sika podczas robienia czegoś, od tak jak gdyby nigdy nic. Np siedzimy razem na kanapie i oglądamy telewizję a ona do mnie 'kotku, chce mi się siusiu' i rozchyla nogi i leje na kanapę przez jeansy nie zważając na nic. A później chodzi tak w mokrych spodniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2019 o 21:34, henryk5604 napisał:

We wrześniu w Mielnie Unieściu ktoś chce też zmoczyć, zbrudzić dżinsy  ?

adres jak wyżej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×