Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Związkowy

Potrzebuje odmiany

Polecane posty

Gość Związkowy

Jak w temacie, jestem dojrzałym mężczyzna, który jest już trochę znudzony tym co ma w domu. Albo bardziej brakuje mi w "związku" pewnych rzeczy. W związku z czym postanowiłem poszukać tutaj i nie tylko kobiety która będzie jak najbardziej zbliżona do mojego ideału. A ideał ten wygląda mniej więcej tak... Wiek zbliżony do mojego (35), kobieta wesoła i inteligentna, lubiąca sport i czerwone wino, o filigranowej figurze i długich włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związkowy
Każdy pomysł, nawet ten głupi jest lepszy od nic nie robienie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związkowy
W twoim mniemaniu zapewne większość ludzi to debile, także średnio mnie interesuje twoja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz... jakoś tłumy lasek tu nie napierają. Ciekawe dlaczego, masz na to jakaś teorie Panie Znudzony??? Mam nadzieje, że żona o Twoich zamiarach wie i ona także może poszukać sobie czegoś na nudę. Myślisz, że czemu w małżeństwie się nie układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 17:13, to udziela się na tym forum, czy żeby może pogadać z innym facetem, czy może jednak w innym celu? Pytam, bo chyba czegoś nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny typ, j a kie wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związkowy
Dzięki za moralne porady, ale nie są mi specjalnie potrzebne. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany moim postem to chętnie porozmawiam. Ale gdy nie będzie zainteresowany to podjąć nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera! Gdyby nie moje 174cm byłabym idealną kandydatką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzały mężczyzna nie tkwi w gownianym nudnym związku szukając na boku czasoumilacza na miejsce starej wydry któraa w domu. Naiwnych szukasz? To poszukaj równie znudzonej zonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś? Też chciałabym przeżyć tego lata coś czego nigdy nie doswiadczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Bydgoszczy i też mam ochotę na coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Mel
Szczerze? Głupio robisz. Jak potrzebujesz odmiany, to zachęć do niej partnerkę! Kup coś fajnego, choćby z abcerotyki.com.pl, zaproponuj jej erotyczny masaż, może wibrator albo masażer i zobaczysz, że będzie inaczej. Nawet po latach seks z tą samą osobą może smakować ekstra, wystarczy chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam nadzieje, ze żonka autora szuka sobie "przyjaciela"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 dużo mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
36 i żona w pakiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związkowy
Dzięki Wadera, za doping. Jestem ze Śląska. I tak jak pisałem swoje lata już mam i swoje przeżyłem. Więc proszę nie mówcie mi że w starym związku coś można zmieniać, odmieniać itp.itd. jak ktoś lubi się męczyć to ja mu nie zarabiam. Trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć sobie dość i coś z tym zrobić. I w moim wypadku to właśnie jest ten moment. Pozdrawiam wszystkich forumowiczy i forumowiczki zarówno tych którzy myślą że jestem "debil" jak i tych przyjaźniej nastawionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro taki jestes madry, to najpierw uczciwie rozwiedź sie z żona, a potem szukaj przygód:) ale po co, prawda? Lepiej odwalać na boku, kochance mydlić oczy, Że zonie powiesz jutro, przeciągać to w nieskończoność, a potem znalezć kolejna i kolejna, ewentualnie jesli żona sie dowie, grać biednego misia i błagać ja o wybaczenie i zeby nie robiła dymu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związkowy
Dlaczego powinienem postępować tak jak ty uważasz za stosowne. Przecież nie jesteś dla mnie żadna wykładnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ciulu, ze przysięgałes? Ze zwykłej przyzwoitości? Dla ciebie nikt nie bedzie wykładnia, bo jestes zwykłym zdegenerowanym chujkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakbys nie zauważył, to wadera sie z ciebie nabija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×