Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety swiadomie wybieraja takich idiotow alkoholikow

Polecane posty

Gość gość

gosciu uzaleznionych od narkotykow a potem placza? moj kolega ostatnio zostal rzucony przez kobieta, ona uciekla do goscia, ktory niby byl mily i szarmancki a po miesiacu spral ja, facet byl uzalezniony od czegos, ona wrocila do kolegi i mowi ze to byl blad, na szczescie nie byl glupi i jej nie przyjal. ale widze mase kobiet np moja wyksztalcona kolezanka po biologii, zwyciezczyzni studenckiego miss, zwiazala sie z dresem w tatuazach, na razie jest nim zachwycona chociaz ludzie mowia ze on oprocz niej ma jeszcze kilka lasek, nie wiem... niech kobiety same sie wypowiedza, najlepiej te ktore tak wlasnie robili, co wami kireuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ciekawi co to znaczy "dres" bo skoro on jej się podoba to na pewno nie chodzi w dresie, a zwłaszcza w spodniach od dresu, pewni chodzi w bluzie i na sportowo, ale nie w dresie :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi w dresie i jest dresem, ma tatuaze, wiekszosc czasu spedza na ulicy, od razu wyglada na elemant niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz tej koleżance ze nie jest jedyną...jak Nie wierzy to niech sprawdzi mu telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mają więcej testosteronu to by nawet pasowało, taki "chuligan" lubi się tłuc, nie boi się niczego, jestem pewny siebie biologia jajniki wyczuwaja testosteron ale to krótkowzroczne i taki nabuzowany nie nadaje się na ojca bo po pierwsze brakuje mu cierpliwości, koledzy i piwo ważniejsi, ma mniej empatii i ogólnie porażka na całej linii jeżeli chodzi o trwały związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bzdura, na temat tego co powoduje skłonnośc do takich partnerów u części kobiet napisano całe tomy literatury naukowej i popularnej dotyczącej uzależnień. Żaden testosteron .Sa to okreslone typy osobowościowe, okreslone modele przywiazywania się i wzorce z domu. Ale zeby cos wiedzieć to trzeba byłoby cośpoczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ci normali chcą uczestniczyć w życiu rodziny. A one chcą mieć popychadła. Moj związek jest bez tabu i zawsze nawet podczas każdego badania cipki i porodów jest mam do jego obecności prawo. A wy chodźcie same bo wstydzicie się swych kreatur podczas badań czy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ci normali chcą uczestniczyć w życiu rodziny. A one chcą mieć popychadła. Moj związek jest bez tabu i zawsze nawet podczas każdego badania c*pki i porodów jest mam do jego obecności prawo. A wy chodźcie same bo wstydzicie się swych kreatur podczas badań czy porodzie. widzę ze juz w każdym temacie się wpierniczasz ze swoimi badaniami c*pki, choroba sie posunęła , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś bzdura :D Bzduro.i I poczytaj coś...o testosteronie mały móżdżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś bzdura smiech.gif Bzduro.i I poczytaj coś...o testosteronie mały móżdżkuusmiech.gif a ty cos z psychologii, warto, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś bzdura smiech.gif Bzduro.i I poczytaj coś...o testosteronie mały móżdżku a poza tym autor pyta o uzależnionych, a uzależnionym może być pierdoła, która tak leczy kompleksy i alko dodaje mu odwagi, bo na trzeźwo to sie wszystkiego boi. Albo ktoś na co dzień spokojny i grzeczny tez może być alkoholikiem i po alko tracić kontrolę wiec testosteron tu akurat niewiele ma wspólnego z wyborem faceta. Np często sprawcami przemocy domowej sa drobni niewysocy faceci, którzy nigdy by nie podskoczyli innemu facetowi, a kompleksy odreagowują na babie czy dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawik coś poczytał, części nie zrozumiał, połowę treści zapomniał, a resztę zmyślił i dorobił swoją ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyciezczyzni studenckiego miss no sorry, ale panna ,która bierze udział w czymś takim nie wydaje mi sie szczególnie inteligentna, rozrywki dla pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Bo tacy czy takie sie napataczaja. Udaja innych niz sa a potem pokazuja twarz. Ale nie ze mna te numery. Tez poznalem taka pania co to elegancka ą ę i w ogole, a potem sie okazalo ze lata ciagle z kolezankami, ma problemy sana ze soba, jakies kompleksy, ze kolezanki wazniejsze niz ja i przezywa jakas nieszczesliw milosc i po 2 mies juz dalaby wszystko a taka byla elegancka ze ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazalo sie ze robic jej sie nie chce, wszystko ja meczy ale na wycieczke, imprezke to i owszem i dziecko by juz chciala i wszystko na hurra. Szkoda gadec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety lubią bad boyów, a łobuz kocha najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.41 Bzdura! Większość wybiera nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne sa takie kobiety, jak sie zna ich nature to na pewno nie da im sie wiecej hajsu niz dostawaly od bad boyow, rownouprawnienie i po rowno wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emocje proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam faceta, ktory od razu wydal mi sie podejrzany, wiec go odrzucialam, okazalo sie ze to szemrany gosc, wiec to nie kobiety wybieraja chamow tylko idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×