Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

agencja pracy ktora najlepsza?

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny, chce wyjechac za granice ale na pewno nie sama bo za bardzo sie boje. Chcilabym wyjechac przez jakas agencje posrednictwa pracy tylko nie wiem jaka. zZnam tyulko agnecje personel dla europy i slyszlalam ze jest dobra bo uczciwa i dobrze placa. A wy co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unana Zo
Ja wyjeżdżam co wakacje do pracy. Właśnie przez agencje. Co roku przez inną. W zeszłym roku byłam właśnie z Personelem Dla Europy i jak do tej pory jest to najlepsza agencja jaką poznałam tak więc i w tym roku wybieram się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam agencje personel dla Europy, jedna z lepszych w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj moim zdaniem to personel dla europy jest bardzo dobry jest chodzi o agencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w przeciągu kilku lat sprawdziłem już parę agencji i według mnie najlepsze warunki ma http://danddpersonal.pl/ z Raciborza. Nastawieni są na rynek niemiecki. Ogółem to sprawdzona agencja, godna zaufania, wszystko na miejscu tak jak w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja szukalem roboty to ktos mi kiedys podeslal agencje pracy tymczasowej Eurokadra - 3 dni i mieli dla mnie robote. Jak zalezy wam na czasie to sprawdzcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Eurokadrze masz duzą gamę ofert - elektrycy, ślusarze, mechanicy. Każdy może coś dla siebie ogarnąć, bo mimo że wiele ofert wymaga jakiegoś doświadczenia to są i takie na które można lecieć z czystą kartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodors
@gość dziś Szukam pracy i myślę o tej agencji, bo dużo czasu na bezrobociu i muszę w końcu coś znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pracę można znaleźć też w kraju, nie musisz wyjeżdżać, jak masz problem to skorzystaj z agencji Carer, mi bardzo pomogli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No siema, ja polecę agencję na stronie jobontime.pl. Dobre warunki dla pracownika dobre pieniądze no i najwazniejsze że u nich znalazłem pracę praktycznie z dnia na dzień. Z takich dodatkowych plusów poza samą stawką za godzinę to dostałem darmowe ciuchy robocze, nie musiałem w nic inwestować we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję współpracować z kilkoma agencjami pracy i różnie się to kończyło, więc najlepiej decydować się na sprawdzoną, wiadomo przynajmniej, że pieniądze będą na czas. W Warszawie najlepszy jest Carer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertS

U mnie dobrze sprawdziła się opolska firma D&D Personal http://danddpersonal.pl/  Są bardzo solidni, można im zaufać. Byłem z nimi dwa razy w Niemczech i wiem, że nie mataczą, wszystko zawsze było w porządku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rado

Ja mogę polecić Syldorf. Dobre oferty i dobre pieniądze. Nie ma co się spinać i martwić, bo ogarniają wszystko. Jak masz doświadczenie i trochę języka znasz to nie ma problemów żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zajrzyj sobie do oferty przygotowanej przez agencję almerin z Wrocławia - almerin.pl. Bardzo dobrze sobie radzą, obecni na rynku od lat. Mają regularnie sporo ofert pracy, wiem że sporo ofert też dla ukraińców, i zawsze sprawdzone propozycje więc możesz bez obaw korzystać. Rzeczywiście na dobrym poziomie działają, na pewno warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Polecam dobrą agencję pracy Eerlijk, dobre warunki, zamieszkanie, same plusy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata wyjechał do pracy do Niemiec przez agencje Humanus i z tego co wiem jest bardzo zadowolony. Sama praca znaleziona bardzo szybko, a stawka ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest parę spoko agencji i też ludzie, którzy shejtują każdą z nich. ja ze sprawdzonych mogę polecić otto. szybko zatrudniają, kasa na czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z żoną regularnie korzystamy z usług agencji otto work force, także śmiało polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli chodzi o to co oferuje Job Consult to praca fizyczna w Niemczech, na ich stronie jobconsult.pl/ masz też oferty, żeby się ewentualnie zapoznać. Ale wydaje mi się, że warto się na taki wyjazd zdecydować bo można całkiem fajnie u nich zarobić a jednocześnie będzie można dostać takie warunki, że np. ze znajomym się pojedzie to też fajniej, bo jednak ma się już kogoś kogo się zna więc to taki dodatkowy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na oferty pracy w Mondi Polska. Agencja ta oferuje pracę w Niemczech, otacza cię opieka na czas trwania kontraktu. Dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie dla siebie i swojej rodziny oraz dodatek mieszkaniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×