Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JowitaKopka

Testoral Na WZROST MIĘŚNI

Polecane posty

Gość JowitaKopka

Witam zamówiłam dla męża taki produkt nazywa się Testoral. Mam pytanie do facetów, czy ktoś z was może stosował ten środek? Mąż się skarżył na to że je dużo i nie może przytyć więc postanowiłam mu w tym pomóc i w internecie znalazłam całkiem bezpieczny i fajny suplement na wzrost mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErkoJun
Witaj Jowito, znam kilku facetów ode mnie z siłowni którzy stosowali ten preparat, z tego co widzę to chłopaki dosyć dobrze zbudowani więc raczej byle s**tu nie tykają, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądryTyp
Cześć Jowita, jeśli cie interesuje dalej opinia to ja wyrażę swoją bo stosowałem Testoral 3 miesiące, powiem tak u mnie to 8kg masy mięśniowej do przodu, jestem bardzo zadowolony aczkolwiek jest jeden minus. byłem na cyklu bardzo pobudzony i często przez to nie mogłem się skupić na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek333
Ja mam 18 lat brałem dwa miechy, +5kg masy , 3cm w obwodzie łapy i 30kg na ławce plaskiej, takie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowita daj mu lepiej dobrego seksu to złapie motywacje chłop :D ważne żeby trenował, ja mam znajomego który bierze testoral i facet jest bramkarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIgi Wigg
Brałem ten testoral, u mnie tylko 3 kg masy miesniowej w miesiąc wiec tak średnio bym powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasterG
Jak juz kupujesz mu testoral to dorzuc do zestawu jakies białeczko, ja łykalem testoral i pilem bialko po treningu no i solidnie masa wchodziła rozrosłem sie szybko więc najlepiej połączyć testoral z białkiem jakimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnanyLekarz
Z perspektywy doświadczenia lekarza zawsze odradzam tego typu środki, aczkolwiek jeśli mamy wybierać mniejsze lub większe zło to akurat Testoral jest tutaj "calkiem" bezpieczny dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genialny00
Jedyne co odczułem to nadmierne pobudzenie na tym środku, siły trochę wzrosło, ale masa lipa.. tylko 4kg w miesiąc, a ja mam tendencje do tycia wiec liczylem na 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CinekX
Zrobiłem na tym cykl 3 miesięczny i szczerze jak patrze na te wszystkie suple co wydalem tyle kasy to zaluje, warto probowac nowinek takich z usa jak testoral, sprawdzony i poklepał dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WitoldKaz
Testoral to silny suplement, o dziwo bez żadnych skutków ubocznych, przeprowadziłem u siebie cykl i wykonałem badania robie to regularnie, wszystko wporządku, a wyniki były zadowalające jeśli chodzi o rozwój muskulatury wręcz przerosły moje oczekiwania, napewno wróce do niego za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiSIłka
Jakość i skład jak za tą cenę rewelka- z USA zawsze są dobre cukierki tylko tutaj w Polsce u nas dają s**t na półki :) Dobrze,że mamy osoby które mogą sprowadzić do PL takie zabawki . Testoral u mnie 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba0020
Witam kupiłam testowal i mam pytanie czy można go brać razem z białkowo węglowodanowy koktajlem odżywczym? I jakie jest najlepsze dawkowanie? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolmen

Dawkowalem testoral na 3 miesiecznym cyklu i przez bande tych zje*ów mam problemu z oddychaniem NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie pomogło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×