Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uwazacie to za okrucienstwo?

Polecane posty

Gość gość

Kolegowalam sie z pewnym chlopakiem i wygadalam jego sekret jego najblizszej osobie, ze zwyklej troski i strachu. Zalezalo mi na nim, jakby cos sie stalo to bym sobie nie wybaczyla a nie bylam w stanie do dogladac przez cala dobe. Niestety ta osoba nie postapila zbyt rozsadnie, zamiast mu pomoc - zwyzywala go. Kolega wkurzyl sie na mnie, wie, ze nieswiadomie to zrobilam ale oskarzyl mnie o ta reakcje, a przeciez nie bylam winna ze ta osoba tak zareagowala, chcialam dobrze i on chyba o tym wie a jednak msci sie na mnie ... wypisuje po roznych ludziach w tym moich znajomych i gada o mnie wszystko i jeszcze sobie dodaje.Zle mi z tym, czuje sie skrzywdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może granda mu pomogła a skutki wlicz w koszty, czasem trzeba wybrać mniejsze zło i z tym żyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okazalas sie niegodna najdrobniejszego zaufania plotkara, falszywym, dwulicowym czlowiekiem, raniac psychicznie czlowieka i zdradzajac jego zaufanie... i ty sie czujesz skrzywdzona? ty jestes jeb.nieta a nie skrzywdzona, lecz sie na giry, bo na mozg juz za pozno, przynajmniej biegac bedziesz potrafila, bezmyslniku. wygadalas sie, "nieswiadomie", jak zajdziesz w ciaze to pewnie tez jako dziewica, synka nazwij od razu jezus, wszo umyslowa. i masz jeszcze czelnosc sie nad soba uzalac? ciesz sie ze nie ja bylem na miejscu kolegi, albo musialabys sie daleko wyprowadzic, albo nauczyc kanalami chodzic, durna malpo, oby sie jak najwiecej ludzi odwiedzialo z kim nie gadac nawet o pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej by bylo, jakby sie zabil ,tak ?Wtedy to dopiero by mnie wytykali palcami a ja z wyrzutow sumienia ze nie pomoglam nie moglabym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie kombinuje nad realniejsza pomoca,a nie rozgaduje innym czyjes sekrety, niedorobie mentalny. o tak, najlatwiej rozgadac i niech inni cos robia, taka dobra i wyrozumiala jestes w tym swoim lenistwie i pozbywaniu sie odpowiedzialnosci, powinni cie publicznie wychlostac, nedzna kreaturo bez nawet jednego kregu morlanego. i jeszcze bedziesz probowac usprawiedliwac swoje nedzne gadulstwo i brak odpowiedzialnosci, rozwielitku? ani wstydu ani sumienia nie masz, jedynie pusta pyche, gola dupa po nieheblowanych deskach cie w dziecinstwie przeciagano ze taka durna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.54 - odwiedź psychiatrę albo przynajmniej psychologa. Nie jesteś lepszy od osoby, którą krytykujesz. Ranisz słowem i jak widać sprawia Ci to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranie - ale jeszcze nie jest to okrucienstwo, o ktorym kretynka wspomina, robiac z siebie ofiare. a ty jeszcze bron zaklamanego, falszywego rozwielitka, brawo, tylko uwazaj, zeby ta zbroja ci nie zardewiala. jedna mala uwaga - musisz BARDZO uwazac. zbroje z reguly doskonale przewodza prad, wiec ni z tego ni z owego moze cie cos kopnac w przyszlosci. zeby potem nie bylo ze nagle i z zaskoczenia. a co do sprawania przyjemnosci - skoro masz tak arcywspaniale zdolnosci telepatyczne, to powiedz mi, o jakiej ksiazce teraz mysle? nie wiesz? tego nie umiesz odczytac? to mordziunia w kubelek i nie kielkuj do innych z tym swoim przenoszeniem wlasnych wad i oczekiwan. moze sie okazac, ze nie wszyscy maja takie sadystyczne zwichrowania, jakie widzisz w swoim lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01 - Psychiatra wskazany szybciutko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ktoś mówi nam o tym, że zamierza się zabić, to nie można tego zostawić tylko dla siebie. Problemem jest to, że nie każdy jest psychologiem klinicznym, który wie co zrobić, a to są sprawy bardzo delikatne. Wszyscy krytykujący tę dziewczynę - wyobraźcie sobie obciążenie psychiczne związane z tym, że ktoś wam się zwierza i mówi: Zabiję się, ale TY nie mów o tym nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie to indywiduum samemu sobie. Odkopała temat, żeby sobie ulżyć może. Kupy się nie tyka, kupę się omija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram. Dobrze, że powiedziała. Dostała w dupę, ale zrobiła dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:11 - to czego tu z rana i w nocy kwitniesz? zapylaj skoro potrzebujesz, na lodowiec czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×