Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się odkochać?

Polecane posty

Gość gość

Facet okazał się dupkiem a ja nadal go kocham bo mam nadzieje ze się wszystko ułoży i ze będziemy razem, nie wem co mam zrobić, przez to wszystko każdy dzień jest dla szary, ponury, bo ciągle o nim myślę i mam doła... Najgorsze jest to że będę się z nim widywala codziennie za jakieś 2 miesiące, boje się ze to wszystko powróci kiedy go znowu zobaczę.. Jak się odkochać? Pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkochać to tak samo jak zakochać. Tylko odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeshsh
Wow ale pomogłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
trudna jest to sprawa , faceci zwykle zakochują się w zołzach i ciągle liczą, chcą aby kobieta się zmieniła z zołzy na normalną kobietę , gdy kobieta nie chce być normalna i nadal w związku jest zołzą i ciągle rozkazuje i stawia faceta na baczność to facet faktycznie ma dość takiego traktowania i odchodzi bez walki mówiąc wprost , odchodzę i musisz sobie radzić sama kobieto ! przez pierwszy tydzień kobieta jest cała w skowronkach i chwali się w pracy wszystkim koleżankom, że pozbyła się faceta i balastu ale nadchodzą ciężkie chwile dla kobiety, gdy musi się 'bzykać' , kupuje marchewkę w markecie i robi sobie dobrze ale trzeba rachunki zapłacić za różne media i wykonuje telefon do Dyzia , cześć Dyzio, dzwonię ponieważ mam rachunki do opłacenia , generalnie mam Ciebie głęboko w zadzie i teraz się bzykam z moim kochankiem ale obiecałeś, że zapłacisz za media w moim apartamencie, kiedy mogę liczyć na przelew w wysokości 2000 PLN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogłem bo mi to nie grozi ,jakieś tam zakochania ,a co to takiego jest ?,???,?,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie rozumię o co się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
odkochać to powinna być dla kobiety prosta piłka, spakować faceta ubrania i buty , wrzucić do tych walizek jakieś tam podarowane biżu , zamówić TAXI i wrzucić te bagaże do TAXI , niech TAXI zawiezie te bagaże na podany adres przez faceta , kobieta nie powinna zatrzymywać żadnych podarunków , zwyczajnie oddać wszystko facetowi i zachować się honorowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×