Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba nie będzie z tego wspólnej przyszłości

Polecane posty

Gość gość

Mój partner nadaje się tylko do imprezowania mieszka wciąż u rodziców nie ma pracy dorabia na czarno nie mamy żadnych planów mimo iż jesteśmy ze sobą 3 ata zastanawiam się nad tym związkiem czas leci i chyba tracę czas mam już 33 lata i nie chce mi się łazić i pić imprezowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka desperacja pchnęła cię w wieku 30 lat w ramiona kogos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zastanawiasz czy będziecie mieli wspólną przyszłość, co on do Ciebie czuje, co myśli, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdystansuj się, uczucia wycisz w sobie, pierwsza nie rozmawiaj, myślę że już dużo powiedziałaś, zadbaj o siebie i swój sen,będzie chciał swoich zmian na lepsze odezwie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mosiek zgódź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś masz juz ostatni dzwonek na założenie rodziny:) powinnas odejsc od tego faceta nie jest dobrym kandydatem ani do zycia ani na męza ani na ojca dzieci, jemu trzeba matki i sponsorki i dzifki, zaczęłas już myślec a to dobry znak trzeba jeszcze podjąc decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my jesteśmy partnerami? Pierwsze słyszę a w ogóle jak masz na imię bo nie bardzo wiem która ma takie pomysły i nazywa mnie za plecami partnerem? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i jeszcze ten związek, aż mnie wzdryga i mi się zimno zrobiło, co to kur/wa jest ten związek? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×