Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneta01

Brak czasu dla mnie

Polecane posty

Cześć, Może zacznę od początku. Z moim chłopakiem jestem prawie 3 lata. Związek generalnie jest oparty na tych pięknych chwilach, ale i też na tych złych. Kiedyś głównym problemem była inna dziewczyna, która była w nim zakochana, a on pozwalał jej na te "amory". Pisał z nią, a nawet zaprosił do siebie na wino. Gdy ten czas minął okłamałam mojego partnera w błahej sprawie, a on ze mną zerwał. Po 2 miesiącach wróciliśmy do siebie i było idealnie. Aktualnie nie ma dla mnie czasu bo spotyka się z kumplami. Gdy zapytałam o co chodzi powiedział, że czuje się nieswojo i, że chce sam ten problem rozwiązać beze mnie i że chce pobyć z kumplami nie ze mną. Dzisiaj jedzie z kumplem do Poznania pochodzić. Gdy ja go pytam o wycieczki odmawia. Nie wiem co jest grane, ani co robić. Boli mnie to bo ja mu nigdy nie powiedziałam, że mam kryzys, albo, że nie wiem czy go kocham ( z jego ust padały te słowa). Jak uratować mój związek i czy jest sens. Dodam, że mój partner nie lubi rozmawiać o problemach, zaczyna krzyczeć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×