Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego samotni faceci po trzydziestce to takie niemoty?

Polecane posty

Gość gość

ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja kultury, ciezko powiedziec nie zna takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci po promocji już dawno wykupieni, co ty kur'wa chcesz jak przyszłaś po bułki o 17tej zamiast o 5tej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry towar szybko schodzi a odpady zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu niemoty? Po prostu mają na was wyj****e, drewniane primadonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemoty bo nie mają kotwicy u nogi w postaci baby która ma wiecznie skrzywiony ryj z niezadowolenia? toż to zaszczyt być niemotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgagajaga
Znam faceta samotnego po 30 i żadną niemotą nie jest. Po prostu jest kobieciarzem i co chwilę sypia z inną, widocznie taki styl życia mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są sami bo PL baby wymagają zachłanności od faceta, ja mam żonę słowaczkę i mam was w d***e PL primadonny, a byłem długo sam tylko dlatego że jestem za spokojny i lubie nude i marazm mam wspaniałą wesołą żonę jej niepotrzeba emocji do związku jak wam obłudne baby, ona jestzawsze szczera bo wychowano ją w ogromnym poszanowaniu do zasad moralnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest MISTRZ!!!! Tylko pozazdrościć takiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Napisz proszę coś o Słowaczkach, bo ja mam podobny charakter do ciebie, też jestem samotny od 3 lat i z polskimi kobietami trudno mi znaleźć wspólny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonyDriver
Naprawdę? To tyczy się tylko facetów? Idź załatw coś człowieku w banku, punkcie obsługi klienta, urzędzie itp. gdzie będzie ciebie obsługiwać młoda kobieta to zobaczysz co to zamotanie i brak kompetencji. Jak kupowałem samochód to musiałem jechać 3 razy do innego miasta odległego jakieś 35km bo pani z komisu mimo, że pracuje tam kilka lat to miała problem by poinformować mnie o tym, że czegoś jeszcze nie podpisałem lub dokumentu nie dostarczyłem o którym ona na śmierć zapomniała. Samochodów też nie potraficie prowadzić, w jednej ręce cola z McDonalda, ramieniem trzyma telefon i jeszcze w lusterku wstecznym się p***a maluje i przegląda, nie wspominając o tym, że kierunkowskaz jest dla was śmieszną wajchą która nie wiadomo do czego służy xD Zanim zaczniecie krytykować nas to spójrzcie pierw na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość bab to tumany, szczególnie polek, takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem z silnego stresu ludzie mocno się spinają i wyglądają albo zachowują się jak niemoty - obie płcie :P ale tak na luzie to są spoko, mnie zadziwia facet 43 lata, który jak twierdzi miał już panny, z jedną mieszkał 6 lat, z inną podobno było dziecię za młodu, ale jak przychodzi do kontaktu z płcią przeciwną to król buraków, w nosie dłubie, koszula porozpinana, drapie się po jajach, uważa się poza tym za intelektualistę, bo czyta! wszystkim udziela rad typu fatalnie się ubierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemota zawsze bedzie nie mota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.20 a po co chłop ma udawać i zgrywać? jest od razu szczery, drapie się po jajach jak każdy męski facet, dłubie w nosie jak każdy chłop, ale baby wolą dobrego aktora zamiast szczerego faceta, więc potem mają sranie w banie, za dużo TV oglądacie i stąd wasze problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem spokojnym mezczyzna. Bez nalogu, trenuje kulturystyke, potrafie gotowac i poszukuje spokojnej, rodzinnej kobiety. Nigdy nie bylem w zwiazku i sypiania z kim popadnie nie toleruje nawet u siebie. Chyba zaczne szukac drugiej polowni wsrod Slowaczek. Chcialbym zostac w przyszlosci tata. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to nie dobre stworzenia są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slowaczki sa takie same jak polki szukaj ruskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niedobre i głupie
gość dziś jesteś idealny kandydat na męża, niestety to też wada bo panny takich olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli piszacy tu spokojni faceci maja takie problemy ze znalezieniem kobiet to ja sie pytam, gdzie wy ich szukacie? Na Poznańskiej za mariottem w warszawie? Czy w podrzednym klubie gdzie pijane stale bywalczyni klubu plasaja sie po parkiecie? Serio. Wy moze oczekujecie zeby lagodna.spokojna kobieta wygladala jak landrynkowa tipsiara. I stad patrzycie na te tipsiary a one siano w glowie maja. Ja nie mowie, ze macie wybierac tylko paszteciary, ale jest wiele eleganckich kobiet tylko nie w stylu tipsiar tylko tuch eleganckich, skromnych biurw, lub bardziej luznych typu tenisowki i bluza, ale jak trzeba to zmienia sie w wampa do seksu lub troskliwa matke dla waszego dziecka. Albo serio macie takiego pecha ze trafiacie na odpady. To pozostaje mi tylko zyczyc wam spotkac wreszcie te normalne kobiety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscina

😅ales sie nagadal chlopie🤣 jestes jeszcze z ta Slowaczka, czy juz cie puscila w trabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscina

😅

bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK
Dnia 20.04.2018 o 20:05, Gość gość napisał:

dziś Napisz proszę coś o Słowaczkach, bo ja mam podobny charakter do ciebie, też jestem samotny od 3 lat i z polskimi kobietami trudno mi znaleźć wspólny język.

BO POLKI MAJĄ NA NAS WY...E I LECĄ  NA CIAPATYCH AHMEDÓW I JAK IM ODPOWIADAJĄ TO NIECH WYPIERDALAJĄ DO ICH KRAJÓW NA ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Samotni faceci po 30 to niemoty? Bicz plis. Kobiety polują na miernoty. Pożytecznych ...ów którymi będą mogły manipulować i wykorzystywać finansowo. Inteligentny, niedający sie sterować i wykorzystywać facet jest skazany na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Dokładnie. Tylko niektórzy musieli do tego dojść drogą przez mękę. Ale końcowe wnioski te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2018 o 19:57, Gość gość napisał:

Jesli piszacy tu spokojni faceci maja takie problemy ze znalezieniem kobiet to ja sie pytam, gdzie wy ich szukacie? Na Poznańskiej za mariottem w warszawie? Czy w podrzednym klubie gdzie pijane stale bywalczyni klubu plasaja sie po parkiecie? Serio. Wy moze oczekujecie zeby lagodna.spokojna kobieta wygladala jak landrynkowa tipsiara. I stad patrzycie na te tipsiary a one siano w glowie maja. Ja nie mowie, ze macie wybierac tylko paszteciary, ale jest wiele eleganckich kobiet tylko nie w stylu tipsiar tylko tuch eleganckich, skromnych biurw, lub bardziej luznych typu tenisowki i bluza, ale jak trzeba to zmienia sie w wampa do seksu lub troskliwa matke dla waszego dziecka. Albo serio macie takiego pecha ze trafiacie na odpady. To pozostaje mi tylko zyczyc wam spotkac wreszcie te normalne kobiety :).

Brawo ! Słowem w sedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
Dnia 20.04.2018 o 19:53, Gość gość napisał:

niemoty bo nie mają kotwicy u nogi w postaci baby która ma wiecznie skrzywiony ryj z niezadowolenia? toż to zaszczyt być niemotą

Jestem kobietą, ale muszę przyzna w że się uśmiałam jak to przeczytałam bo mam świadomość, że nie raz mam taki wyraz twarzy😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Całe sedno w jednym zdaniu. Znam to z autopsji. Dlaczego nie zostałem niemotą:)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×