Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Melissa17

MÓJ ZWIĄZEK SIĘ SYPIE! POMOCY!

Polecane posty

:( :( Mam problem. Sama nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić. :( Pomocy! Jesteśmy z moim chłopakiem już prawie 3 lata. On w ogóle nie myśli o przyszłości, do tego wszystkiego mam wrażenie że coś się sypie. Wczoraj stwierdził nawet, że czuje się nieswojo w naszym związku. Traktuje mnie przedmiotowo. Ale, żeby nie było, że cały czas jest źle... Często jest kochany, uroczy, mówi mi że mnie kocha itd. Ale ostatnimi czasy jest coraz gorzej. Mieliśmy niedawno przerwę w związku z mojej winy (nie żadna zdrada). Wydaje mi się, że zależy mu tylko na jednym. Cały czas wychodzi gdzieś z kolegami, wyjeżdża itd. (Wiem, że nie ma żadnej innej dziewczyny.) Spędzanie czasu ze mną odkłada na boczny tor. Według niego wina kłótni zawsze leży po mojej stronie, jestem tym wszystkim cholernie zmęczona, ale kocham go i nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić, ogólnie każda rozmowa kończy się krzykiem i przekleństwami z jego strony, bo on po prostu tego nie lubi, on nie potrafi spojrzeć mi w oczy i powiedzieć co się dzieje. Ostatnio mieliśmy wyjechać w góry, jednak nie pojechałam i faktycznie powiedziałam mu o tym dzień wcześniej, ale nie pojechałam tylko dlatego, że mój tata jest chory i leży w szpitalu, a do tego wszystkiego dostałam anginy ropnej. Strasznie go kocham, ale nie wiem czy to ma sens? ..... POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? Jeżeli się kochacie to zawsze jest sens walczyć. Oboje musicie powiedzieć sobie co jest nie tak i oboje nad samymi sobą zacząć pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze juz.mu nie zależy, znudzilas mu się ale póki co jest z Toba żeby mieć regularny seks- sama przeczuwasz ze tylko o to mu chodzi a intuicja nie myli moja droga, wielokrotnie się o tym przekonalam... I NIGDY nie można mieć pewności czy facet nie zdradza, Tym bardziej ze chętnie lata to kumpli i z nimi wyjeżdża, jakoś Nie pytając czy Ty chcesz jechać...mogą tam się kręcić jakieś ,,koleżanki", nie zdziwie się jeśli Cie zdradza a koledzy oczywiście go kryją (męska solidarnosc- nawet nie probuj od nich się czegoś dowiadywac bo i tak będą go kryc). Chcesz dowiedzieć się prawdy? Zajrzyj mu w telefon, poczytaj smsy i rozmowy na FB, pewnie cos ukrywa. Tylko tak się dowiesz prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×