Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak facet jest zainteresowany to jest bardzo mily

Polecane posty

Gość gość

I od razu przechodzi do pytania o kawe? Czy zwleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest jakis schemat zachowan? Ja zwlekam i wole pytac czy jest wolna. Hardkorzy nie pytaja, tylko wnioskuja checia kobiety do dalszego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ile czasu zwlekasz? Jest taki mezczyzna bardzo mily usmiecha sie ale momentami jes5 jakby speszony albo nie wiem. Powiedzial ze pieknie wygladam i przepuscil mnie w drzwiach i dzis jak stalismy obok przekrecilam sie bardziej w jego strone a on patrzyl przed siebie nie zwrocil sie w moja. Zerknal mi tylko w oczy i patrzyl przed siebie. Wiercil sie usmiechnal i poszedl. No i nie wiem...czesto mnie zagaduje ale to takie drobne rozmowy. Rozmawialismy juz o lokalach ja o kolezance ze czasem wychodzimy bo pytal gdzie moglby pojsc z kolega ale nie zaprosil mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takich okazji, wiec spytac kolezanke z pracy obok mi sie nie spieszylo, ale w koncu to zrobilem, po 2 miesiacach moze wiecej. Zajeta. A gdyby byla to przypadkiem spotkana osoba, nie wiem, czy mialbym czas na tak szybkie pytania o kawe i czy zdazylbym. Musialaby mi sie mega podobac bardzo bardzo. Tak, ze pomyslalbym, to moze byc ona. Wtedy niesmialosc powinna zniknac. Jesli jest, nie spytam o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co osmiel go. Nic sie niestanie jak powiesz mu swoj pomysl, jak mi ta kolezanka. Ja chwile zwariowalem, bo ta kolezanka oktorej wspomnialem, pierwsza mi powiedziala, ze mozemy umowic sie na kawe. Potem sieupewnilem, ze ma chlopaka. Zglupialem ale nie spotkalismy sie, widzimy sie co dzien w pracy juz2lata przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×