Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego na kafeterii jest taki hejt na młode matki ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat, roczne dziecko i drugie w planach. Na kafeterii za każdym razem kiedy jakaś mama napisze,że ma mniej niż 25 lat i dziecko to jest na nią najazd, że co ona może temu dziecku zaoferować... A co mogły zaoferować 20 latki kilkadziesiąt lat temu ? przecież kiedyś to bylo normalne, że rodzi się dzieci jak się jest młodym, a teraz nagle hasła 'dzieci mają dzieci' do doroslych kobiet. Skąd to się bierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest hejt na wszystko. Na pracujących i nie pracujących - to kim trzeba być? Jak karmić dzieci? I co kupować, za ile... wszystko źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce mieć jedno dziecko i zaczęłam starania a mam 24 lata :) chce mieć odchowane do 30 i już później nie bawić się w pieluchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie to chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kiedys mlodzi ludzie siedzieli w mieszkaniach od miasta, w domach wielopokoleniowych. Wiec te mlode matki mialygdzir mieszkac od narodzin dziecka. Teraz oczekuje sie od mlodych wiekszych.ambicji niz mieszkania socjalne czy komunalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kiedyś nie były tak świadome tego , że tylko idiotki sie tak rozmnażają w młodym wieku. I wcale nie mów, że kiedyś było inaczej bo moja mam mnie urodziła jak miała 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie matka również urodzila pod koniec lat 80.w wieku 28 lat, a mnie zawsze powtarzała, że młodziej nie warto się brać za dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tego nie rozumiem. Urodziłam w wieku 23 lat i była to planowana ciąża. teraz mam 26 i planujemy drugie dziecko. Biorę kwas foliowy i wyznaczam sobie dni płodne. Koleżanki łapią się za głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam córkę jak miałam 27 lat. Chciałam wcześniej ale wyszło jak wyszło. Chyba nie chce już więcej dzieci, córa ma choroba genetyczna... Ale wkurza mnie z jednej strony hejt że baby to inkubatory a z drugiej pytania babć i cioć "a kiedy następne?". No nie dogodzi się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe jest hejt na wszystko. Ja urodziłam pierwsze dziecko w wieku 34 lat bo tak mi się życie ułożyło. Wcześniej nie byłam gotowa i w ogóle nie układało mi się w związkach, a nie chciałam być z byle kim i na siłę zachodzić w ciążę tylko dlatego że mi zegar tyka. No to też się dowiedziałam, że najwidoczniej jestem brzydka i poebana że nikt normalny mnie nie chciał, że jestem egoistka i karieowiczka, zimna suka, która dziecko sobie zrobiła z wyrachowania żeby jej do zasłon pasowało, że imprezowalam i się puszczlam za młodu a na stare lata sie obudziłam i na szybko dziecko zrobiłam, że był czas na dzieci, a w ogóle to będę babcią na wywiadówce i będą się ze mnie śmiać bo będę żałośnie wyglądać przy młodych rodzicach, tak więc wiesz autorko tu nikomu nic nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo teraz standard to pierwsze dziecko w wieku 28 - 30 lat. Dziecko w wieku 25 lat już czymś rzadziej spotykanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×