Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

biuro podrozy

Polecane posty

Gość gość

planuje lecieć na wakacje do Grecji , poleccie proszę najlepsze wg Was biuro podrozy. z gory dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz oferty biura KOS www.kostravel.pl byłam z nimi w Grecji w zeszłym roku i przygotowali naprawdę ciekawy pakiet na taki wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Autorko najlepsze i największe polskie biuro podróży to Itaka :) biuro podróży Itaka ma główną siedzibę tj centrale w Opolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
, www.itaka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie fajnego biura podróży to polecam wam zgłosić się do www.lachmanski.pl Organizują wiele wyjazdów nie tylko w najbliższe rejony. W ich ofercie znajdziecie wycieczki do najbardziej egzotycznych miejsc na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnMyMind
Do Grecji zawsze bardzo ciekawe oferty ma Coral Travel. Do Grecji jechałam już nimi 3 razy,a do Bułgarii raz ;) https://www.coraltravel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy kilka razy z oferty biura podróży www.redotravel.pl i zawsze byliśmy zadowoleni. Biuro posiada super oferty i sprawdzone hotele, które są takie same jak w ofercie a co za tym idzie nie spotkają nas na miejscu żądne niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakieś ogólnopolskie wybrać takie co ma duże doświadczenie, np. tui. Drugi rok z rzędu latamy z nimi do Grecji enterem i wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Hotele przyzwoite i w dobrym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkiSowa

Ja pamiętam jak dwa lata temu wybierałam biuro podróży to wybierałam na podstawie ratingów, opinii w internecie oraz mojej szwagierki, która pracuje w biurze takim pośredniczącym i mówiła, które biuro jest na prawdę fajne. Zdecydowanie wg mnie CoralTravel wygrywa na płaszczyźnie hoteli, ofert last minute i nie tylko. Także bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarksona

Byłam z CoralTravel  w Turcji oraz w Bułgarii. Jak narazie się nie zawiodłam. Zawsze wszystko było dobrze zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traveler

Zawsze jeździmy/latamy indywidualnie. Taniej co najmniej o 30 procent. Wszystko załatwia mój mąż. Tak zwiedziliśmy pół Europy. Dwa lata temu byliśmy w Grecji, na Krecie. Wylot samolotem z Ostravy, tanio i lepsza obsługa niż każde linie krajowe. Noclegi znalazł przez internet. Apartament z widokiem na morze z wyżywieniem - lokalnym. Gospodyni załatwiła transfer z lotniska i z powrotem, pomogła wynająć tanio samochód. Jedynie trzeba znać angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusko

Wyjeżdżam na wczasy zorganizowane z Coral Travel - nie pierwszy raz i myślę ze nie ostatni. Wiem, że wszystko będzie dobrze zorganizowane i dobrze przygotowane. A dzięki temu że mam to z głowy to ja odpocznę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko333

Jak dla mnie również biuro podróży Coral Travel jest świetnym biurem. Zawsze trafiałam na bardzo ciekawe oferty, bardzo dobre hotele, dobra opieka rezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2018 o 23:29, Gość gość napisał:

planuje lecieć na wakacje do Grecji , poleccie proszę najlepsze wg Was biuro podrozy. z gory dzięki!

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chalkidiki

Polecam Rainbow. A jeśli chodzi o region to moim faworytem jest zdecydowanie Chalkidiki. No chyba że ciągnie Cię na wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaRasp

Byłam w grecji ze 3 razy. z biurem podróży Coraltravel. jeszcze  trafiliśmy w to miejsce gdzie ja ta piękna słynna plaża 🙂 Ahh i się rozmarzyłam, ja chce z powrotem w to miejsce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo ja byłam z nimi teraz w Grecji i mega wypoczęłam! dla mnie wlasnie okazało się ze jak pojadę z nimi do Grecji to bedzie bezpieczeństwo zapewnione - komfort i relax. Wszystko okazało się ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja polecę biuro podrózy dla wszystkich, którzy chcą wybrać się w dalszą podróż. Mianowicie Relaksmisja. Organizują wycieczki do Grecji, jak również do bardziej egzotycznych kierunków takich jak Zanzibar, Malediwy czy Meksyk. 

Możecie zerknąć sobie tutaj:

https://relaksmisja.com/

Na stronie jest rozpiska kierunków. Wycieczki organizowaane są indywidualnie, małymi grupami i skupiają się na rzeczywistym poznaniu danego kraju od środka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×