Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie intymne tylko dla doświadczonych facetow

Polecane posty

Gość gość

Facet ma około 40ki kochalismy się już kilka razy a on za każdym razem kończy po mniej więcej 30 sekundach minucie? Gdy go nieraz szczerze pytałam o to i mówiłam ze to nic takiego twierdził ze nigdy tak nie miał nikt go tak nie pociagal. Jakoś mi sie w to nie wierzy. Jest po prostu krotkodystansowcem i mi wkręca ze nigdy tak mi miał żeby nie zrobić złego wrażenia czy faktycznie to możliwe ze tylko ze mną tak? Tak jak mówię to nie był raz a juz 3 razy bo co innego gdyby np tylko za pierwszym razem. Cały czas mi mówi ze nikt tak na niego wcześniej nie działał wsumie to wystarczyło ze podeszłam obok dotknął mnie i już mu stał albo stał jak mnie widział.... Tzn w skrócie czy mieliście tak ze macie normalnie długie stosunki ale spotkaniach kogoś kto bardzo na was działa i nie wytrzymujecie? Aha i na egoiste nie wygląda bo nieraz mi mówił ze chce mnie zadowolić dac rozkosz itp.... Moze jakis facet się wypowie? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Chce po prostu wiedzieć czy mnie oklamuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura! Raz, drugi, to może i faktycznie podniecałaś go niemożliwie, ale jeśli trzeci nie trwał przynajmniej 10 minut to przegrałaś życie i jesteś w związku z prawikiem-koniobijcą i koniem krótkodystansowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 20 lat i jestes ladna lala to nie dziwota.dlugie dystanse sa przy starszawych i pasztetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×