Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobic, zeby chlopak sie zakochal ?

Polecane posty

Gość gość

Jesli sa tu jacys mlodzi mezczyzni to prosze wypowiedzcie sie.. przypomnijcie sobie jak kobieta w ktorej sie zakochaliscie sie zachowywala, czym was ujela.. nie oszukujcie..jesli to wyglad, to napiszcie co takiego was kreci w wygladzie do tego stopnia by sie zakochac;) nie interesuja mnie takie uczucia na bazie przyjazni ktore powstaly troche na sile.. tylko takie mocne, silne, nawet krotkie ale szczere dzieki ktorym mogliscie przenosic gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on już jest zakochany tylko o tym nie wiesz. A tak serio to musi być ta osoba i wtedy całokształt sprawia, że się zakochuuje takie fajne przyjemne uczucie w obecności tej osoby czyli chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz świecić gołą dopą i cyckami, oni to lubią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda ja się zakochałem w kobiecie ktora tego nie robi. Owszem ma opiete dzinsy ale nawet kawalka cycka nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być sobą inaczej będzie widać, że udajesz + makijaż subtelny a na wieczór przyciągaj w myślach z zamkniętymi oczami Twój obiekt westchnień i powtarzaj "przyciągam Cię do siebie, kochasz mnie! itp itd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba początek musisz spędzać z nim dużo czasu. Jeśli Cię nie pozna to na pewno się nie zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podstawa to opieta pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne bo czesto jest tak, ze facet nie musi znac kobiety a juz za nia szaleje i potem szuka podobnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to potwierdza że do rozkochania służą cycki i psitka a nie żadne wnętrze :-) ...no chyba że to wnętrze to pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobiety zakoc***a się tak samo. Zamienią dwa zdania z facetem i wariuja. To w czym sie zakoc***a wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.31 dla zboczeńca i fetyszysty:p tylko to nie jest miłość a pożądanie, gdyby była to miłość, to prostytutki byłyby najbardziej kochanym i kobietami na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×