Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daleko mi do ideału

Mężczyźni,na co zwracacie uwage w wyglądzie kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Najważniejsza dla mnie u dziewczyny była ładna buzia i zgrabne ciało. Koniecznie nie za wysoka czyli max 170 cm. Rozmiar piersi nie miał u mnie znaczenia. Spotkałem taką dziewczynę. Została moją żoną. Wcześniej miałem trochę okazji do tego aby być w związku z dziewczyną, ale z różnych powodów tych sytuacji nie wykorzystałem. Początkowo z powodu nieśmiałości. Później nie reagowałem na sygnały wysyłane do mnie przez dziewczymy przeciętnej urody. Czekałem na tą ładną. W międzyczasie miałem kilka intymnych przygód, że dziewczynami, ale te dziewczyny nie zostały moimi partnerkami. Po prostu gdy nadażyła się okazja do jakichś obmacywanek to z nich korzystałem. Ja miałem przyjemność i dziewczyna też. Kurczę, wiem, że oberwie mi się teraz od kobiet, które urodą nie grzeszą, ale szczerze napisałem moją odpowiedź na pytanie autorki. Zresztą moja próżność z czasów młodości została ukarana. Kiedyś miałem nawet niezłe powodzenie u dziewczyn. Minęły 3 dekady i stałem się łysy i gruby. Teraz żadna by mnie nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30 wygląd nie jest już tak ważny jak charakter, więc nad tym pracuj autorko a nie na świeceniu du!pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej oczy, one są zwierciadłem duszy. Twarz, od razu widać jaki dziewczyna ma charakter. Nie lubię jak pali, maluje się przesadnie, przeklina często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Dnia 16.06.2018 o 15:09, BeYourself napisał:

Najbardziej oczy, one są zwierciadłem duszy. Twarz, od razu widać jaki dziewczyna ma charakter. Nie lubię jak pali, maluje się przesadnie, przeklina często.

Po czym dokładnie co widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pisze...

Teoria teorią,a w  praktyce wychodzi różnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2018 o 23:29, Narodowy napisał:

Co mnie odpycha? Wulgarność, chamstwo, wyuzdanie, zarozumiałość, wredność, plotkarstwo. Niedbanie o siebie, ubiór na tzw. chłopczycę, leginsy w panterkę itp, kolczyki w nosie, języku, liczne tatuaże.

Podzielam. To zakompleksione kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapo 30 .....

palenie papierosów ??  wydaję mi się ...to nie powinnien byc jakis wyznacznik., jeżeli kobiecie/ dziewczynie będzie zależało przy wspólnej pomocy mężczyzny   rzuci papierosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pisze...

Uroda kobiety to 3 rzeczy: figura,włosy i cera.

Reszta to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinwwa

stopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK

CZEGO NIE LUBIE U POLEK !? ŻE ZAMIAST MUZGU MAJĄ SIANO ... , LECĄ NA KASE I CIAPATYCH ACHMEDÓW A POLAKÓW MAJĄ W DUPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololololo

na Stopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

całokształt 🙂 śmieszą mnie wymagania typu: ma mieć duży biust, długie nogi, szczupła, małe wargi sromowe itp a gdzie tu ta nasza kobieta ? jej charakter, jej wygląd  kiedy się zestarzeje? to co mam ją zmienić na młodszy model ? Oprócz seksu i możliwości chwalenia się kumplom ( młodzi panowie ! tak tak) chcę mieć o czym z nią porozmawiać czuć się bezpiecznie i miło czy w deszcz czy w słońce 🙂 móc się po prostu przytulić do jej ciepłego ciała i to dla mnie jest szczęście, ująć jej dłoń w swoją i cieszyć się tym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ładnie napisane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dlugiej listy wymogow najbardziej mi sie nie spodobalo brak nalogow, w tym seriale TV.jesli to jest nalog, to mozna wymagac kompletnego braku zainteresowan i oddanie calkowicie rodzinie.pewnie jedzenie slodyczy tez pod to podchodzi,nie mowiac o sportach czy muzyce.A wymagajacy pewnie jara jak smok wawelski, zazwyczaj tacy smierdziele nie toleruja palacych kobiet.W jednym zdaniu mozna strescic liste:kobieta podporzadkowana bez wymagan i wlasnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do wyglądu nikt chyba nie wymienił nóg/cery/wzrostu/figury.

Czyżby dla Panów to nie było ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLO

Na piersi, zawsze pierwsze patrze na piersi, generaline plaskie laski sa dla mnie nie atrakcyjne, potem buzia a reszta nie ma za bardzo zanaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

TWARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Gold Dream
Dnia 14.06.2018 o 16:16, Gość gość napisał:

Najważniejsza dla mnie u dziewczyny była ładna buzia i zgrabne ciało. Koniecznie nie za wysoka czyli max 170 cm. Rozmiar piersi nie miał u mnie znaczenia. Spotkałem taką dziewczynę. Została moją żoną. Wcześniej miałem trochę okazji do tego aby być w związku z dziewczyną, ale z różnych powodów tych sytuacji nie wykorzystałem. Początkowo z powodu nieśmiałości. Później nie reagowałem na sygnały wysyłane do mnie przez dziewczymy przeciętnej urody. Czekałem na tą ładną. W międzyczasie miałem kilka intymnych przygód, że dziewczynami, ale te dziewczyny nie zostały moimi partnerkami. Po prostu gdy nadażyła się okazja do jakichś obmacywanek to z nich korzystałem. Ja miałem przyjemność i dziewczyna też. Kurczę, wiem, że oberwie mi się teraz od kobiet, które urodą nie grzeszą, ale szczerze napisałem moją odpowiedź na pytanie autorki. Zresztą moja próżność z czasów młodości została ukarana. Kiedyś miałem nawet niezłe powodzenie u dziewczyn. Minęły 3 dekady i stałem się łysy i gruby. Teraz żadna by mnie nie chciała.

                  Ja również zwracałem uwagę u dziewczyn na twarz. Miałem sporego farta. Trafiła mi się partnerka o bardzo ładnej twarzy. Gdy ją poznałem, jakimś cudem ona nie miała jeszcze chłopaka. Szybko zostaliśmy parą -nie było na co czekać gdyż konkurencja nie śpi. Wielu chłopaków szukało wtedy swojej drugiej połówki.

                 Gdy byliśmy już w związku, ona pokazała mi swoje szkolne zdjęcia. Jedno ze zdjęć było zdjęciem ze studniówki, na którym były tylko dziewczyny i jeden chłopak / to była babska klasa- ZSZ krawcowe/. Byłem zaskoczony. Moja dziewczyna wyróżniała się urodą na tle swoich dwudziestu pięciu koleżanek. Gdybym jej nie znał, a pokazano by mi to zdjęcie i zapytano z którą z tych dziewczyn chciałbym się związać, biorąc pod uwagę urodę,wybrałbym bez zastanowienia moją dziewczynę. Oprócz niej podobała mi się jeszcze tylko jedna dziewczyna spośród wszystkich szkolnych koleżanek mojej partnerki. Ponieważ moja partnerka oprócz urody posiadała również spokojny charakter i ogólnie była dobrą dziewczyną, dwa lata później wzięliśmy ślub i nadal jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mają posag, niedouczony jamochłonie kafeteryjny. Wiano wnosi do związku mężczyzna, jako zabezpieczenie posagu panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Grammar Nazi napisał:

Kobiety mają posag, niedouczony jamochłonie kafeteryjny. Wiano wnosi do związku mężczyzna, jako zabezpieczenie posagu panny młodej.

Chodziło mu o dziewiczy wianek. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Łooooo matko bosko kochano...to jak nie wiano to może tzycki?🤔...

Hmmmmmm

Nieeee, jednak wiano mi się w niej podoba hmmmm chyba dlatego że pochodzi łod mła 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale napiszę

Ja zdecydowanie zwracam uwagę na piersi ;).

Duży biust i odpowiedni dekolt to jest to ;)

... też przykuwa uwagę ;).

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2022 o 14:37, X1234 napisał:

Stary temat ale napiszę

Ja zdecydowanie zwracam uwagę na piersi ;).

Duży biust i odpowiedni dekolt to jest to 😉

... też przykuwa uwagę ;).

problem że przykuwa też uwage innych co może być problemem, a pozatym może to być sztuczny, więc żadna "dobra genetyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×