Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pilnie poszukiwany zespół weselny łódzkie

Polecane posty

Gość gość

witajcie na wiosnę 2020 mam mieć zaplanowany termin ślubu i wesela i teraz się pilnie rozglądam za zespołem, bo wiem, ze te lepsze zespoły trzeba rezerwowac dużo wcześniej. bardzo zależy mi zeby zespół miał ciekawy repertuar, dobre pomysły na zabawy oczepinowe i konkursy i w miarę nie drogi. za podpowiedzi dziękuję i pozdrawiam.

Gość gość
Koniecznie skontaktuj się z Mid Max. Grali u nas na weselu i bardzo jesteśmy z tego powodu zadowoleni! Konkretny zespół z powerem i kulturą jednocześnie. Przeprowadzili całe wesele od A do Z! Bierz ich, bo warto!

Gość gość
Zespoly weselne to najgorszy badziew jaki widzialam. Serio, nie wrednie. Milion x lepiej wziac dj lub wodzireja cxy jakos tak, przynajmniej muzyka normalna a nie jakies wycie do mikrofonu naj******o typa...

Gość gość
Piszesz tak, bo nie widziałeś zespołu MidMax. Gdybyś ich widział zapewne zmieniłbyś zdanie.

Gość gość
Zapraszam do NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych <-w rok ZA DARMO można zdobyć wykształcenie i wiedzę !

Gość gość
Spośród wielu łódzkich zespołów, które widziałem najbardfziej w pamięci zapadł mi Mid |Max. Mają taką muzykę, że się ich po prostu pamieta. Nawet po kilku latach.

Gość gość
Mid Max. To konkretny zespół. Od samego początku, po koniec imprezy profesjonalni! Mają duży szacunek do gości i do państwa młodych. Nie było z nimi żadnego problemu podczas wesela, to nie podrzędni grajkowie, a wykształceni muzycy!

Gość gość
Faktycznie na Mid Max podczas imprezy w 100% można polegać. Widziałam ich rok temu i przyjaciółki na weselu. Teraz sama też będę ich miała na swoim. Wiem, że są dobrzy.

Gość gość
Mid Max to bardzo fajna kapela z łódzkiego. Nie wiem czy z samej łodzi, ale obsługują Łódź, okolice i jeszcze dużo, dużo dalej. Bawiłem się przy ich muzyce i mogę na ich temat powiedzieć tyle... Mega uzdolnieni muzycznie, wokalnie i świetnie oczepiny robią!

Gość gość
Mid Max widać sam robi sobie reklamę. I to marną. Heheh Właśnie wróciłam z poprawin, grał jakiś zespół z Wielunia, Extreme Band chyba i szału nie było. Grali na żywo, to był plus, perkusja,klawisze, gitary i wokalistka. W sumie 5 osób. Niby fajnie, ale jednak czegoś brakowo. Przerwy. .. nie wiem ile wzięli za imprezę, ale myślę że że pewnie z 7 tysięcy jak nic. Plus jeszcze płacisz za ich talerzyki... więc trochę się uzbiera. Osobiście wolę Dj. Byłam jakoś czas temu na weselu, gdzie grał DJ z Bełchatowa, nie pamiętam jak się nazywał. Wiem, że pracował kiedy w Esce. Robert Ryłko chyba, albo jakoś tak. Genialny facet. I ciągle grał! I to świetna muzykę! Zabawial. I co najważniejsze jak widział że ludzie są na parkiecie i chcą dalej się bawić to grał dalej. A nie że 5 kawałków i przerwa. Nie było czasu na odpoczynek bo ciągle puszczal takie hity, że szkoda było siedzieć za stołem. Może to kwestia dogadania, nie wiem.

Gość Julia

Tylko jeden jestem w stanie polecić Mid Max!! Dzwońcie i módlcie się to termin, bo lepszego zespołu nie znjadziecie.

Gość Katarzyna
Dnia 14.12.2018 o 00:39, Gość Julia napisał:

Tylko jeden jestem w stanie polecić Mid Max!! Dzwońcie i módlcie się to termin, bo lepszego zespołu nie znjadziecie.

Zespół widziałam i słyszałam dwa razy i za każdym razem byli kapitalni!! Również nic innego nie jestem w stanie Ci polecić, bo innych zespołów nie znam, a ten jest faktycznie dobry.

Gość Urszula

Mid Max. Jestem kelnerka i nie jedno wesele już widziałam i ten zespół zawsze daje radę.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować