Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasia_87

Urządzenia czyszczące dla firmy sprzątającej

Polecane posty

Gość Natasia_87

Moje drogie założyłam firmę sprzątającą, mamy dużo pracy i zleceń i myślę o zainwestowaniu w jakieś porządne urządzenia, które wszystko usprawnią. Ktoś może się orientuje jakie urządzenia warto kupić do takich celów? nasi klienci to często biura, hotele. Numatic jest chyba znaną marką takich urządzeń, mamy odkurzacze od tej firmy. Myślimy wstępnie o kupnie czegoś od Cleanlogis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelva44
Cleanlogis tutaj sprzedaje https://www.sklepclean.pl/ popatrz co mają, a co konkretnie potrzebujesz? bo urządzeń czyszczących to jest od groma do różnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulakosaa
Ja mam kilka urządzeń właśnie marki Numatic, moim zdaniem produkują najlepszy sprzęt czyszczący. Cleanlogis ma dobre ceny takiego sprzętu, więc swoje kroki skieruj do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakolowsa
Zobacz też w http://www.sklepczysto.pl/, ja prowadzę także firmę sprzątającą i stąd zamawiałam takie urządzenia czyszczące. To autoryzowany dealer urządzeń marki Numatic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekrisa
Numatic to dobra światowa marka, te sklepy o których piszecie też są ok, korzystamy przewaznie z cleanlogis.pl stale, ale sklepczysto czy sklepclean też są ok :) ja stale zaopatruje firmę u jednego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Anetka
Moja szefowa brała sprzęt z dotacji z urzędu chyba, w Cleanlogis właśnie bo są blisko (my z torunia). Nie wiem dokładnie co i jak ale sprzęt jest pierwsza klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×