Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto oddawać dywany do pralni automatycznej?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zastanawiam się czy w dzisiejszych czasach jak jest pełen dostęp do wszelakiej chemii i są również rózne narzędzia do domowego użytku jak odkurzacz wodny itp. czy warto robic to we własnym zakresie, czy lepiej korzystać z usług pralni automatycznej? co wychodzi taniej? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdania są podzielone, ale jak powszechnie wiadomo środki chemiczne kosztują do tego jeszcze jest potrzebny czas wolny, a sam sprzęt z biegiem czasu się eksploatuje i trzeba kupować materiały eksploatacyjne typu worki. mnie szkoda czasu na takie rzeczy, to od dawna oddaje dywany do pralni automatycznej pierzdywan we Wrocławiu. przede wszystkim robią to w krótkim terminie, nie drogo i dobrze. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam we Wrocławiu na Psim Polu i tu mam blisko na ulicę Kiełczowską 62 i tu właśnie oddaję dywany do prania. Pracę swoją wykonują bardzo porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tak dobrze nie wypierze dywany jak porządna pralnia i tu nawet nie ma co się nad tym zastanawiać. chemia jest droga, do tego trzeba jeszcze zainwestować czas, a wynik nie koniecznie musi być pozytywny. dlatego też oddaję do pralni i moim faworytem jest wrocławska firma pierzdywan. niby inna dzielnica, ale gwarantują też transport i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wychodzę z założenia, że pranie dywanów najlepiej się sprawdza profesjonalna pralnia, która posiada odpowiedni sprzęt i środki chemiczne. ludziom sie wydaje,że to musi być jakaś cholernie droga usługa, a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. ja za wypranie dywanu w pralni Pierzdywan zapłaciłem 30 zł i uważam, że to nie był wysoki koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nadal jest lepiej korzystać z profesjonalnych pralni, takich jak np. Danex, która obsługuje teren dolnego śląska. Ja korzystam za każdym razem kiedy potrzebuje wyczyscic dywan i nie wyobrażam sobie bym kiedykolwiek musiał czyścić go osobiście, przecież to mnóstwo sił na to idzie. Wole zapłacić niż potem mieć problemy np. z kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASTROSZONY FIUT
Gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad T
Warto bo to oszczędność sił, czasu oraz pieniędzy wydanych na środki czyszczące, lepiej żeby dywanem zajęli się profesjonaliści , ja ze swojej strony polecam serdecznie firmę Danex https://pralniadanex.pl/pralnia/pranie-dywanow/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek K
Tak ja polecam danex, mają doświadczenie oraz dobry sprzęt a co najważniejsze są tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek

Teraz to nie da rady wyprać dywanu na dworze, no bo jak?? Na trawie się nie położy... Potrzebna pralnia, bo to oszczędność czassu, pieniędzy i do tego dywany suche przywiozą. Podaję namiar na pralnię we Wrocławiu. Jak ktoś jest z Wrocławia, to będzie jak znalazł 514 514 824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Tak zawsze warto bo to oszczędność czasu i sił ja dywany piorę w Danexie zawsze są zadbane i utrzymują długo świeżość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Jestem tego samego zdania co pani Iwona, piorąc recznie nie osiągniesz tak dobrego efektu co w pralni chemicznej- też rekomenduję Danex gdyż się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Mają tu rację. Samemu dywanów nie warto prać, bo to zwyczajnie nie ma sensu.Domowe środki niestety często uczulają. Podaję numer do firmy zajmującej się praniem dywanów 514514824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Tak naprawdę warto ja oddałam dywan do PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ONE - WAY" ADAM CHALECKI super otrzymałam dywnan wyglądał jak nowy super świeży i pachnący 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak to przedsiębiorstwo jest najlepsze super też tam byłam miła obsługa a dywan super wyprany!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Tak również polecam oddać dywan do pralni koszt jest nie duży a dywan wyglada jak nowy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ONE - WAY" ADAM CHALECKI ja oddawałam go tutaj super jestem bardzo zadowolona polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzystof

USŁUGOWE "ONE - WAY" ADAM CHALECKI  Tak zdecydowanie są najlepsi moja tapicerka jest teraz czysta i pachnąca nie mam żadnych zarzutów polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×