Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wileniewska

Karczma biesiadna Turek proszę o opinie

Polecane posty

Gość Wileniewska

Jak w temacie, chcę zorganizować w Karczmie biesiadnej w Turku rodzinne przyjęcie z okazji 18 urodzin córki. Chętnie dowiem się jak wyglądają kwestie organizacyjne, obsługa i ogólne wrażenia

Gość wibiska
karczma biesiadna turek jest spoko. byłam tam na weselu jako gość i byłam zachwycona. co prawdza nie wiem jak przebiegała sama organizacja ale efekt był ekstra. :)

Gość wilggć
bardzo fajne miejsce, szczerze polecam. :) kwestie organizacyjne załatwia się bez problemu, bardzo miło i profesjonalnie. :)

Gość gość
W Ustroniu wynajmowaliśmy ciekawą salę w www.czarciekopyto.pl w góralskim klimacie i grotami zamiast normalnych pomieszczeń. Rodzina była zadowolona:)

Gość Ynonki
karczma w turku jest ok. Dwa razy organizowaliśmy tam chrzciny naszych Urwisów, praktycznie rok po roku i za każdym razem było ok.

Gość jominkas
Fajne miejsce, organizacja przyjęcia bez problemów, ceny ok. :) Naprawdę dobry lokal.

Gość wobinka
Polecam, lokal jest naprawdę bardzo fajny, zadbany, a wszelkie formalności czy kwestie organizacyjne można załatwić bez problemu. No i ceny nie są z kosmosu.

Gość Hunika
Polecam, bezproblemowa współpraca przy organizacji.

Gość rwina
a jak z organizacją wesela tam? planuję na 2019 rok właśnie w tamtych okolicach.

Gość HalinkaJag
polecam, jak na chwilę obecną na święta mamy zaplanowane chrzciny, wszystko przebiega ok, cenowo również super

Gość infka

Karczma turek jest ok, polecam. Byłam tam już dwukrotnie.

Gość JunikLin

my organizowaliśmy chrzciny jakiś czas temu i było ok. ceny przystępne, a obsługa sali bardzo miła i zaangażowana.

Gość Jolimi

Bardzo fajne miejsce, byłam tam zarówno na przyjęciu odzinnym, jak i organizowałam chrzciny - bardzo fajne i miłe podejście do nas jako do klientów, miło i sympatycznie. A sala naprawdę świetna.

Gość Minli

Świetne wnętrza i spoko ceny, nie jest za drogo. Ja mogę polecić.

Gość Amarka

Co do cen zgadzam się, bardzo przyjemne miejsce, ja też będę wracać nie raz nie dwa. 

Gość Kasia

Polecam, super miejsce, bardzo ładne i eleganckie, ale świetnie się prezentuje. 

Gość Michalina

Jedzenie tam jets pyszne, chociażby dlatego warto się wybrac. Słyszalam wiele pozytywnych opinii, dlatego się wybrałam, ale nie żałowałam ani razu 🙂 

Gość gosc

Jesteście z Turku nygusy?

Gość koliii

Polecam. Moja siostra miała tam wesele, wszystko było świetnie zorganizowane.

Gość Opacicka

Fajne miejsce nie tylko na wesele. Ja np organizowałam tam chrzciny a na przyszły rok mam zaplanowaną Komunię starszego syna.

Gość Oliwia

Ja sobie chwalę imprezę w tym miejscu https://www.facebook.com/Zajazd-Czarna-Per%C5%82a-2246917138685046/. Bawiliśmy się tam fantastycznie. Lokal świeżo odnowiony ze wspaniałą salą bankietową z super jedzenie i bardzo dobra obsługą. Polecam

Gość natka l

O tak karczma turek to chyba najlepsze miejsce w okolicy, gdzie warto zorganizować imprezę. Robilismy u nich nasze wesele i chrzciny synka. Śmiało mogę ich plecić każdemu. Pełen profesjonalizm, mili pomocni ludzie i jako jedyni nie windują cen, a kuchnia jest wspaniała.

Organizowałam tam przyjecie rodzinne. Nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobra kuchnia i obsługa. Ładny lokal i spokojna okolica. Bardzo miły menadżer bardzo mi pomógł w organizacji. 

Ta karczma jest idealna na takie imprezy. Byłam tam na weselu i sama organizowałam uroczystość rodzinną. Potrafią przygotować super imprezę. Mają też wspaniałą kuchnie. Lokal ładnie urządzony i potrafią go udekorować z gustem i klasą. Bardzo i się tam podoba

Karczma Biesiadna jest w porządku. Bardzo dobrze można się tam zabawić. Obsługa wie jak przygotować odpowiednią imprezę. Sam lokal tez jest ładny i w ładnym miejscu także idealnie nadaje się na wesele. DO tego mają super kucharzy Wszystko było smaczne i elegancko podane no i w ilościach nie do przejedzenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować