Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do facetów,którzy rzadko mają ochotę!

Polecane posty

Gość gość

Powiedzcie, bo nie rozumiem Was, dlaczego tak unikacie seksu ze swoimi kobietami? Ciągle słyszę,że to kobiety "głowa boli" a tymczasem Was też jest wcale niemało. Mój mąż ma ochotę raz na dwa tygodnie, taką ostrą chcicę raz na miesiąc. Nie lubi ostro, nie lubi jak rzucam wulgaryzmy, nie lubi nowości, jedynie staje mu na widok pończoch i mini, ale też musi mieć TEN dzień. A kiedyś, kiedyś mogliśmy się bzykać i bzykać. Kupiłam mu tabletki, nie chce brać. Powiedzcie mi panowie, o ile tacy tutaj są, co jest z Wami? Mając fajna doopę w łóżku wolicie tv!! Nie mogę tego pojąć i dlaczego akurat ja tak mam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandal we wsi
Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam:/ mówi że go podniecam a woli pić piwo i oglądać mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 16:31 mój ma 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, nie wiem dlaczego rzadko ma ochotę, ale powinnaś z nim o tym pogadać. Z wiekiem prędzej czy później "chcica" spadnie, ale 29 lat to znowu nie jakoś wielce dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 40 lat, przystojny,wysportowany, piwa na szczęście nie pije za często, też mówi że jestem naj i w ogóle. Ostatnio mu powiedziałam, że tak naprawde mamy przed sobą 10 - 20 lat seksu, jedno życie i krew mnie zalewa,że nie mogę się wyżyć w łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialiśmy setki razy, jestem bardzo otwartą osobą i szczerą, nie bawią mnie podchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to szczerze nie wiem jak pomóc, natomiast odradzałbym zmianę faceta. Spróbuj go jakoś namówić na to co chcesz, jak bierze już tabletki to naprawde nie mam pojęcia jak pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bym nie pomyślała,że tak będzie mi to przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha witam w klubie, mój 40 i też potrzebuje raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tom
Ha... A u mnie jest odwrotnie ja 39 lat facet pełen energii i seksualności a żona oziębła, seks mam 3-4 w miesiącu bywa i żadziej, ale jakoś sobie radzę ale jest ciężko i przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, bo wali.konia. oni wola masturbacje,hiszoana i oral oraz anal. Nigdy pochwa. Zaproponuj to mezowi to zobacz jak bedzie chetny. A Skandal we wsi Ci to potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandal we wsi
Jeśli jeszcze tego nie próbowałaś, to na 99% będzie chętny, zgadzam się więc z przedmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was znawcy...myślicie,że tego nie próbowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata i tez libido spadlo.. Mam do wyboru tylko pochwe.. Oral trwa 15 sek bo dluzej nie chce, a analw zadnym wypadku. Po prostu rutyna, nuda oraz brak nowosci sprawilo, ze wole wspolna masturbacje niz seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh i ja mam ten problem. On ma 32 lata, a ja 28, jestem pol roku po porodzie. Nie mamy zbytnio okazji ale znalazła by sie gdybyśmy zaaranżowali cos. A tak przez jego oziębłość i mi sie odechciewa. Zawsze miał małe libido ale teraz to juz masakra...nawet o tym nie gada, a gdy ja sie zapytam czy mu tego nie brakuje, to wzrusza ramionami. Wtf? Zle sie z tym czuje, kiedyś wskoczyłabym w mini i sama zaczęła, ale co jesli tak jest bo on sie mnie brzydzi? Nie zniosłabym tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo z moim.Może raz na dwa tygodnie mu się zachce...masakra.Zauważyłam ze inne panienki ogląda w necie ,jest mi przykro ze woli konia do nich zwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamdzego20
Ja lubię bardzo często się seksic Bym się pieprzył non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiecie co, i tak zle i tak niedobrze. Maż teraz prawie nic nie chce, ogólnie od początku to tylko z mojej strony musiało sie zacząć. Za to moj były potrafił non stop. Nawet na śpiocha. Ciagle chodziłam obolała. Odpoczęłam po związku z nim, a teraz jakos zaczęło mi brakować takiego mocnego seksu. Zeby to maz wzial mnie gdzies w nietypowym miejscu i przetrzepal. A nie jak zwykle ja muszę założyć jakiś kostium, bo w bieliźnie to nawet nie zauważy, zrobic mu dobrze ustami by mu stanął dobrze i potem skakać na nim 2 minuty... a gdzie ja? Nie dość ze mało chce to jeszcE wcale nie myśli o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj kontakt to zajme sie toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamdzego20
dani-1978@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamna20
Zajmiesz się mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie zmuszac ich do seksu pochwowego, napisali wam juz ze jeat nudny. Wykreslcie wszystko procz waginala i beda w niebie. W ogole im nie dawajcie do pochwy, tak zeby sie nie meczyli. Jak na prawdziwych mezczyzn tego wieku, pupa,oral hiszpan reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskrz
Zajme się którąś Panią silny3086@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że dupa w łózku to wystarczający powód? otóż jako facet mówię ci, że nie. Po całym dniu w robocie, stresach i użeraniu się z szefem czasem jedyne o czym marzę to iść spać, a czasem mam ochotę, ale naprawdę naprawdę nie mogę bo nie mam siły na nic i mi już nie staje. Jak potrzebuję bycia gotowym to po prostu biorę maxona i wszystko gra i buczy, ale może wy też od siebie powinnyście trochę więcej wymagać, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×