Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalunaluna

Od kiedy pojawiły się rozstępy

Polecane posty

Gość Lalunaluna

Drogie mamy i przyszłe mamy od kiedy pojawiły się u Was rozstępy na brzuchu w ciąży??? Czy to już od połowy czy raczej pod koniec? Jestem w 6 miesiącu i wyglądam ich z przestrachem. Wiem, że wcale nie muszą się pojawić ale boję się że jednak zacznę pekac na brzuchu... Jak było u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojawiły się, smarowalam Elancylem i oliwka bambino. Moja mama też nie miała więc może takie geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pojawiły się już po porodzie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunaluna
Po porodzie? Co Ty mówisz??? Straszne to i jakże niesprawiedliwe. Nie dość że ciało tyle znosi w czasie ciąży, myślisz że to koniec bo urodziła i że teraz wszystko wróci do normy a tu masz taką przykra niespodziankę... Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie byłam zła że całą ciążę nic a tu nagle taka niespodzianka:-( na szczęście nie jest ich dużo, głównie po bokach brzucha na dole i trochę na pośladkach, z czasem stają się coraz mniej widoczne ale ciężko się tego pozbyć. Oczywiście to nie oznacza że i u Ciebie tak będzie. Może nic się nie pojawi i tego Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w polowie 8 miesiaca. Takie drobne na brzuchu i 2 na piersuach. Na poersuach jakos wielce riznicy mi nue zribily bo mialam juz uch disc sporo z okresu dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunaluna
Generalnie ja też jakieś tam mam, ale to jeszcze z okresu dojrzewania. Na biodrach, pośladkach i piersiach. Są jednak bardzo delikatne. Najbardziej boję się jednak że pojawią mi się na brzuchu. Zawsze miałam płaski brzuch, lekko umiesniony i naprawdę fajną talię i teraz boję się że już nigdy nie wrócę do stanu sprzed ciąży. Niby dużo nie tyje ale wiadomo jak to jest. Mam już spory brzuszek i nie wiadomo jak się skóra zachowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mialam nawet jednego w obydwu ciazach. Smaeowalam sie od stop do glow od ok 9tc do konca ( jako nastolatka widzialam rozstepy u kuzynki nawet na lydkach w ciazy i jakos mi to utkwilo w pamieci ze nie tylko na brzuchu sie pojawiaja ;). Najwazniejsza jest systematycznosc. Skore na brzuchu tez mam jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy endermologia działa również na rozstępy? Mam spory cellulit a do tego po ciąży duże rozstępy. W Centrum Zdrowej Skóry mają teraz zniżkę i taki zabieg kosztuje 100 zł. Zastanawiam się czy nie skorzystać. Któraś z Was ma jakieś doświadczenia z endermologią??? Dajcie znać please! Bo nie wiem jak długo będzie ta zniżka dostępna a zależy mi, żeby coś z tym fantem zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×