Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcialbym dziewczyne o takich cechach a przynajmniej niektorych z nich

Polecane posty

Gość gość

chcialbym dziewczyne o takich cechach a przynajmniej niektorych z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek 22-29 waga w normie wzrost 159 - 176 cm rozmiar stopy 36-39 rozmiar mieseczki B do E zadbana cipka typ bulka zadbany, ladnie zakonczony 0dbyt brak pieprzykow w miejscach intymnych czy na twarzy ladny makijaz styl ubeirania moze byc nieco suczowaty ma lubic mode, torebki, buty, zabiegi kosmetyczne itp iq ok 105 zawod wykonywany typu recepcjonistyka, asystentka, mlodszy specalista ds HR, pracownica solarium, przedszkolanka ma lubic seks i polykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś tępa dzida na pewno się przyplącze. Pytanie tylko, jak długo z tobą wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam muszelki, nadam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieć to se możesz ale o takiej pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwscibska
a jakie sa zakończenia odbytu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wysokie wymagania poza tym ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek 105 lat, Waga w normie wacha się miedzy 44, a 88 kg zależy od efektu: yo yo muther f****r faka yo!, Wzrost 150, a 160 w koturnach, Rozmiar stopy proporcjonalnie do wagi 44, może zbyt duży jak na twój gust, ale mogę skakać bez nart w turnieju 4 skoczni :P, Rozmiar miseczki (jak ta, z której jem muesli), Cipka typu pieróg, Zadbany o***t zakończony pięknym kręconym ogonkiem, W miejscach intymnych żadnych piegów, tylko bujne zadbane loczki, na twarzy cała konstelacja, ale to tylko dodaje mię uroku słodziaku :* Noszę ładny i gustowny teatralny makijaż, Styl ubierania: szkocka krata (wszystko), Lubię kosmetyki szczególnie różowe szmineczki i lakiery, buty na koturnie, torby na zakupy, btw uwielbiam styl hot couture, Iq.. a co to jest iq??? Pracuję w pralni, jestem menegierem, Lubię orgie ze zwierzętami, A na degustacji połykam wino, nie wypluwam. Myślę, że odpowiadam Twoim wymaganiom, kol mi bejbi, nie wiele czasu mi zostało, a gdy wyciągnę sztuczną szczękę to ymm.. mogę pokazać Ci niebo :******😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×