Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kac Morderca

Ona chce wrócić...

Polecane posty

Gość Kac Morderca

Drogie Panie proszę o opinie. Po roku od rozstania moja była narzeczona chce wrócić do mnie. U Nas było jak w telenoweli, wiele lat szczęśliwego związku, potem plany ślubne, pierścionek a tu nagle 2 miesiące przed terminem oznajmiła, że nie chce ślubu i nie wie czy jeszcze coś czuje- gdy zacząłem pakować walizki wyprosiła żebym został i wszystko przenieśliśmy na za rok... Po roku to samo tylko z rozstaniem na końcu. Mija rok a ona się prosi o powrót, że żałuje... Co ja mam z nią zrobić, nie wiem czy jeszcze coś do niej czuje, prawie się wyleczyłem z niej choć łatwo nie było, wrócić z litości bo może jakoś będzie czy olać temat? Dodam, że przez lata było idealnie i w pewnym sensie wspomnienia tamtych chwil są we mnie żywe, ale czy jest sens? Jestem przystojny:) a Was pięknych i wolnych kobiet nie mało więc pewnie któraś się w końcu połasi, czy warto odgrzewać ten ,,kotlet"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przystojny? Hahahaha :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kac Morderca
Dobra może ,,mogący się podobać" :) ale nie o tym ten wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś bad boy kopnął ja w tyłek i teraz chce wrócić...wtedy miała wątpliwości to i teraz będzie to samo po jakimś czasie, np jak pozna nowego kolege. Ona Cie nie kocha, daj SE siana i szukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×