Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdrianneJD

O co mu chodzi? Panowie i Panie proszę o wasze opinie

Polecane posty

Gość AdrianneJD

Cześć wam, sprawa wygląda następująco: chłopak z którym się kiedyś spotykałam (4lata temu) wyznał mi wtedy miłość, był bardzo zakochany. Niestety nie odwzajemniam jego uczuć więc zakończyłam to chyba łamiąc mu trochę serce. Kilka dni temu odświeżyliśmy znajomość i wybraliśmy się na kawę. Był bardzo szarmancki, dał mi różę, ogólnie klasa. Podczas spotkania i rozmowy padła propozycja z jego strony czy miałabym ochotę pójść z nim na ślub jego kolegi. Powiedziałam, że się zastanowię. Po spotkaniu na zajutrz, odpalam Instagrama a on lubi zdjęcia innej dziewczyny, kilka na raz, mając świadomość, że przecież to zobaczę. Trochę mnie to zirytowało. Odmówiłam pójścia na wesele, podziękowałam ale powiedziałam, że nie mogę. Od tamtej wiadomości cisza. Raz coś zagadałam olewka z jego strony. Lubi zdjęcia innych dziewczyn a moje nawet nowo dodane nie. Jak zinterpretować jego zachowanie. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu interpretować? nie miał z kim iśc na wesele, to sobie o tobie przypomniał nie chciałaś iśc - to sobie zapomniał to nawet małpa z zoo by zrozumiała, bo zachowanie jest proste i jednoznaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zemsta. Być może na tym weselu podpierałabyś ściany lub była towarzystwem dla pijanych, obcych wujków a on w ramach rewanżu za stare czasy, obtańcowywałby wszystkie obecne tam panny, panie, ciotki i babcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianneJD
To ja wyszłam z inicjatywą tej kawy po 4 latach nie widzenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianneJD
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba być zjebem żeby być zazdrosnym o jakieś głupie lajki na jakimś glubim serwisie. Jak lajkuje zdjęcia kolegów to też jesteś zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc to ty, ha ha znalazłem cię. Czy to ładnie tak opisywać sytuację między nami.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianneJD
A dlaczego polubił jej zdjęcia a nie moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno zrozum, te lajki nie są wyznacznikiem niczego. To nie jest k***a zdrada ani wyznanie miłości. A jak cię to tak gryzie to go zapytaj bo chyba nikt nie wie tego lepiej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×