Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawdę większość kobiet koło 30 chce mieć męża

Polecane posty

Gość gość

czy to tylko pic na wode i takie gadanie pod publike? Gadalem ostatnio z moja kolezanka i ona tak lamentowala ze jest sama i tak wychwalala jak to fajnie jest miec meza. Ale jak popatrze na inne mezatki to sa zrzedliwe,zdradzajace, upierdliwe, niewspierajace mezow wiec chyba tak naprawde nie chcialy miec meza skoro tak go traktuja gdyby dla kobiety bylo by tak fajnie miec meza to inaczej by sie po slubie zachowywaly. Wniosek - wiekszosc kobiet nie chce miec meza tylko musi. Bo zyjemy w takim spoleczenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem juz sporo po 30-tce i chcialabym miec męża tylko że przyciągam nieodpowiednich facetów i stąd go nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszechobecne chciejstwo nijak się ma do stanu faktycznego 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo fajnie jest rok po ślubie, gora kilka lat. Potem znudzenie, zdrady, narasrajaca frustracja, tak jak w długoletnich związkach w których uczucia się wypalaja, niestety. Tak już jest. Zakochanie przemienia sie w przyzwyczajenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 i jestem po rozwodzie. Nigdy więcej męża mieć nie będę. Obstawiam ze nawet faceta mieć nie będę bo jestem tak zrażona, że wolę być samotnym rodzicem do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie mów nigdy-życie potrafi zaskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że prawie każdy człowiek szuka sobie pary. Tak już jest, że na dłuższą metę większość ludzi nie chce być sama i szuka miłości. Mamy w sobie naturalną potrzebę bycia kochanym/ą, wielu z nas ma też potrzebę bycia matką, ojcem. A, że nie zawsze się to udaje, to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoleniu zaraz po wojnie udawało się to lepiej, teraz z byle powodu każde idzie w swoją stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Bo pokolenie powojenne miało inny system wartości niż współcześni młodzi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaja bankomatu i jelenia do dojenia z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich kobiet nie wystarczy facetów przykro mi . Jeśli na 20 fotografii kobieta wybiera ewentualnego kandydata to rachunek jest prosty że tylko 5% facetów jest godna uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą mieć męża , ale takiego, który by spełniał ich zachcianki - tylko, że taki model małżeństwa szybko się wypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokoleniu powojennym kobiety musiały siedzieć z pijakiem, damskim bokserem, facetem, który je nie szanował, bo same z dziećmi zwyczajnie by się nie utrzymały. Zresztą teraz mniej zaradne też siedzą z takimi z w/w powodów. Poza tym kiedyś dotykał takie kobiety ostracyzm społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95% facetów ma przesrane a 40% z nich pozamiatane . Takie są realia i potrzeby kobiet 185 cm . 7 tysiów na miesiąc minimum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze policję może wezwać i mogą aresztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo osiłków na Ciebie naśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i może Ci rogi doprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesne kobiety są jak modliszki-do zapłodnienia jest ok, potem robią wszystko żeby Cię pożreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty, większość ludzi ma męża lub zonę, reszta to biedne patusy nikomu nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet jest raczej emocjonalna i chce być z kimś w emocjonalnym związku. I te marzenia przybierają obraz "chcę męża", chociaż jak piszesz w praktyce ten mąż może być oziębłym, leniwym przydupasem, który nijak żadnych emocjonalnych potrzeb nie zaspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc facetow nie zaspokaja emocjonalnych potrzeb kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś podobnego można napisać o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi,Chyba tylko po to aby zamknac usta ciotkom, babciom, czesto tez rodzicim, sasiadom i pokazac ze stac ja na faceta lub dziecko w drodze. A po slubie, no coz, czym bylo wieksze parcie na slub tym rozwod rychlejszy. Wyrachowanie jak sie patrzy. W kazdym innym przypadku mozna tylko chciec z powodu uczucia, tylko do czego potrzebny twn papierek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze chchialam po prostu miec przy sobie swoja druga polowe, nigdy mi sie noe chcialo bawic w zadne sluby ACZKOLWIEK jak po 6 latach zwiazku moj ex mial dalej problem zeby sie oswiadczyc, podczas gdy wyjechalam dla niego za granice, to zapalila mi sie czerwona lampka, krotko po tym go rzucilam. Mam 29 lat i moge powiedziec ze owszem, chcialabym miec meza, ale mowiac MEZA ma sie na mysli te bliska i kochjaca osobe, a nie pierwszego lepszego kolege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ja tez odeszlam po 6 latach, bo wiedzialam ze do niczego to nie prowadzi.ochh pokolenie piotrusiów panów w natarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wiekszosc facetow nie zaspokaja emocjonalnych potrzeb kobiet. X Bo to niemozliwe. Oczekujecie skrajnych wg siebie emocji. Zawsze wam cos nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×