Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PannaOlanna

QUATREXIL efekty po stosowaniu

Polecane posty

Gość Gosc irmina

Przejrzałam pare stron i dla mnie to wyglada tak ze , doping , Quatrexil.pl , adipexretard.pl oraz klinikaodchudzania. Com .pl to się szarpią o każda złotówkę 

Gość gość

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Gość smile

Gość Gosc irmina co Ty za głupoty piszesz. Fakty są takie, że strony:

- quatrexil.pl
- adipexretard.pl
- klinikaodchudzania.com.pl

zostały zablokowane za oszustwa i poszukuje ich policja. Zejdź na ziemię. Wejdź na strony, które podałem i zobacz czy się wyświetlają. Z tego co wiem to już ponad 100 osób złożyło zeznania, że zostali przez nich oszukani. Dobrze, tak kończą ...y i złodzieje.

Gość Gosc

Taaa na pewno.Sami se zmieniaja strony kiedy juz zbyt duzo negatywnych opinii.Adipexretard pl juz nie ma ale za to jest adipexretard com pl.Kto tu afere rozkreca?O jakiej wy pieprzycie odpowiedzialnosci za kupowanie?

Gość Gość

Za sprzedaz nielegalnych substancji grozi odpowiedzialnosc karna a nie za kupowanie!Ludzie!Co wy tu w ogole wypisujecie?

Gość smile

Dokładnie. Zakup jest legalny i nie ma za to żadnej odpowiedzialności karnej :) :) :)

Gość natka1550

8 tyg na qutrexil forrte i 9 kilo mniej na wadze, srodek warty polecenia

Gość Gosc

NA mnie forte nie działa , szkoda ze wycofali stary q 

Gość aaa

to jest temat o quatrexilu a nie o tym co innego gdzies jest dostepne

Gość Gosc

Grupa Quatrexil oraz większość ich członków z fałszywymi kontami na Facebooku została już zgłoszona na Policję za chandel i operowanie nielegalnych środków na odchudzania . 

Gość Gosc

W końcu bo mi po tym co oferują wątroba wysiadła . Również zgłosiłam firmę która nagminnie się reklamuje i oferuje środki które nie są zarejstrowne w rejestrze leków . 

O syropie Quatrexil nigdzie nikt nie słyszał w żadnej aptece w Angli . 

Gość Gosc

Grupa Quatrexil na fb została utworzona przez handlarzy . Większość ich członków to osoby handlujące niewiadomego pochodzenia lekami 

Gość Gosc

Jedna osoba pisała do mnie prywatne wiadomości i proponowała dziewkę substancje . Poprosiłam o zdjęcia okazało się podróbkami 

Gość Gosc

ta Grupa Quatrexil na fb to jedna wielka nagonka na klientów . Więcej handlarzy niż kopiujących 

Gość Gosc

Ja jestem w tej grupie na facebook na Quatrexil . I nie polecam , odrazu kto założył tą grupę 

Gość Gosc

To miała byc grupa wsparcie a nie stado sprzedających oszustów. 

Gość Gosc

Nie wiem co zawierają ich specyfiki ale ja do tej pory nie mogę wyleczyć wątroby 

Gość Gosc

Oni mieli kiedyś inna grupę ta sama szejka teraz zmienili nazwę na Quatrexil . 

Ja zrobiłam zadymę bo przez ich leki mało nie wysralam wątroby 

Gość Aga

Dlatego warto wcześniej poszukać sprawdzonych informacji o tabsach, np. na blogu zbijamywage.pl 🙂

Gość Gosc

Na tej grupie Quatrexil na fb było kilka pań które siedzą tylko i wyłapują potencjalnych klientów i odrazu oferują podróbki oraz jakieś sterydy . 

Ktos powinien z nimi zrobić pozadek . 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.