Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PannaOlanna

QUATREXIL efekty po stosowaniu

Polecane posty

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gruba Baha napisał:

A gdzie to zamawialiscie?Na dopingu sa normalne 

Sprawdzone źródło stad, brałam już od nich te z hologramem, teraz napisali mi tak samo jak pani wyżej. Kiedy kupowala pani z dopingu tabletki?

Gość Gruba Baha
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Sprawdzone źródło stad, brałam już od nich te z hologramem, teraz napisali mi tak samo jak pani wyżej. Kiedy kupowala pani z dopingu tabletki?

Nie wiem jakie sprawdzone źródło?Ja biorę tylko z dopingu i właśnie wczoraj zamówiłam kolejne tabsy quatrexil 100

Gość Gosc
52 minuty temu, Gość Gruba Baha napisał:

Nie wiem jakie sprawdzone źródło?Ja biorę tylko z dopingu i właśnie wczoraj zamówiłam kolejne tabsy quatrexil 100

Czy przesyłkę już pani otrzymała?

Gość paok94
1 godzinę temu, Gość Gruba Baha napisał:

tabsow 100mg to chyba nie maja juz, bynajmniej wedlug mojej wiedzy

Gość DO GOŚCIA UWAGA!!!

Na forum ADIPEX strony,przed którymi ostrzegasz tutaj są tak rozreklamowane,że naiwnych klientów z pewnością im nie zabraknie.

Gość uwagauwaga
1 godzinę temu, Gość DO GOŚCIA UWAGA!!! napisał:

Na forum ADIPEX strony,przed którymi ostrzegasz tutaj są tak rozreklamowane,że naiwnych klientów z pewnością im nie zabraknie.

dzięki za informację, niezwłocznie zacznę działać, aby nie było im tak łatwo

Gość Gosc
Dnia 5.10.2019 o 08:48, Gość kor napisał:

Sluchajcie, wyslali mi takie info, czy myślicie że to jakieś oszustwo? Bo jakos nikt tu nie pisal o malych tabletkach tylko wręcz ze je rozpolowialiscie bo mocne. Nie wiem teraz jak to zażywać.  Pomóżcie.

Przesyłka została nadana. Informuję, że skończyły nam się tabletki po 100 mg. W związku z tym wysłaliśmy opakowania z tabletkami po 35 mg. Wychodzi na to samo, bo zamiast 30 tab. po 100 mg będzie 90 tab. po 35 mg. W związku z tym stosuje się zamiast 1 tab. dużej 3 małe. Opakowanie niezmiennie wystarcza zatem na 30 dni.

Przesyłka dotarła?

Gość Emma

Mam do odsprzedania 18 tabletek Quatrexilu. Wzięłam 12 tabletek i osiągnęłam cel więc więcej nie potrzebuję. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę podać maila a się odezwę.

Gość Gosc
55 minut temu, Gość Emma napisał:

Mam do odsprzedania 18 tabletek Quatrexilu. Wzięłam 12 tabletek i osiągnęłam cel więc więcej nie potrzebuję. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę podać maila a się odezwę.

Agataklimczak3@wp.pl

Gość kor

Właśnie odebralam przesylke, 90 sztuk po 35mg. Holograf jest. Tabletki biale bez podzielnika. Jutro rano zjem pierwszą a 2 ok poludnia, chcialabym zeby mnie caly dzien trzymalo bez glodu, zobaczymy. Dam znać.

Gość DO GOŚCIA UWAGA!!!

Z podziękowaniem za reakcję i oddziaływanie edukacyjno-ostrzegawcze na forum ADIPEX.Tam także się przydasz.Tylko boję się,że jeden post to za mało.

Gość uwagauwaga
5 godzin temu, Gość DO GOŚCIA UWAGA!!! napisał:

Z podziękowaniem za reakcję i oddziaływanie edukacyjno-ostrzegawcze na forum ADIPEX.Tam także się przydasz.Tylko boję się,że jeden post to za mało.

Będzie trzeba to zasypię cały internet opiniami o nich. Złodziejstwo trzeba tępić i nie pozwolę, aby tacy ludzie wozili się za nasze ciężko zarobione pieniądze!

Gość uwagauwaga

Poniższe 4 strony to oszuści. Uważajcie, nie dajcie się nabrać! Sami piszą sobie posty jakoby niby wysyłali oryginalne produkty. Szanujcie swoje pieniądze i nie dajcie się oszukać! Są już setki oszukanych osób i sprawa jest zgłoszona do odpowiednich organów.

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- klinikaodchudzania.com.pl
- odchudzanie-online.com

Poniższe 4 strony to oszuści. Uważajcie, nie dajcie się nabrać! Sami piszą sobie posty jakoby niby wysyłali oryginalne produkty. Szanujcie swoje pieniądze i nie dajcie się oszukać! Są już setki oszukanych osób i sprawa jest zgłoszona do odpowiednich organów.

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- odchudzanie-online.com

Gość Gosc

Co tu się dzieje ? Szok 

to forum to niestety ale jedno wielkie bagno . 
Nie widzę sensu aby tu zaglądać 

Gość kor

zjadlam 1 tabletke 35mg dziala na pewno, pic się chce bardzo. Zaraz zjem kolejne dwie.

Gość violkus
1 godzinę temu, Gość kor napisał:

zjadlam 1 tabletke 35mg dziala na pewno, pic się chce bardzo. Zaraz zjem kolejne dwie.

jeśli kupiłaś/eś oryginał z hologramem to inaczej być nie mogło :))

Gość uwagauwaga

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- odchudzanie-online.com

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- odchudzanie-online.com

Gość kor
16 godzin temu, Gość violkus napisał:

jeśli kupiłaś/eś oryginał z hologramem to inaczej być nie mogło :))

Tak kupilam, ale syrop wczesniej kupowalam a tabletki mam pierwszy raz. Ale też są paskudne w smaku:)

Gość Gosc
Dnia 9.10.2019 o 00:48, Gość uwagauwaga napisał:

Będzie trzeba to zasypię cały internet opiniami o nich. Złodziejstwo trzeba tępić i nie pozwolę, aby tacy ludzie wozili się za nasze ciężko zarobione pieniądze!

Ja ... hahaha co to za parodia . A co ci ukradli ? 

Gość uwagauwaga
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja ... hahaha co to za parodia . A co ci ukradli ? 

Parodia to to, że tacy ludzie jak ty istnieją. Nie twoja sprawa, więc delikatnie ci mówię ....alaj.

Gość kor

Czy moze mi ktoś napisac czy przy stosowaniu tabletek jecie o wiele mniej? Bo mi to sie wcale nie chce. Ale jem na siłę zeby jojo nie bylo.

Gość violkus
5 godzin temu, Gość kor napisał:

Czy moze mi ktoś napisac czy przy stosowaniu tabletek jecie o wiele mniej? Bo mi to sie wcale nie chce. Ale jem na siłę zeby jojo nie bylo.

właśnie na tym to polega, że nie chce Ci się jeść, a jesz tylko tyle ile realnie potrzebujesz, aby funkcjonować, ale też redukować masę

Gość kor
21 godzin temu, Gość violkus napisał:

właśnie na tym to polega, że nie chce Ci się jeść, a jesz tylko tyle ile realnie potrzebujesz, aby funkcjonować, ale też redukować masę

Aha, czyli jak się  nawet nie chce to chociaz trochę trzeba . Ale ledwo co zeby żołądek się obkurczyl? Myślicie że mozna slonecznik czy lepiej nie? Taki z Biedry.

Gość uwagauwaga

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- odchudzanie-online.com

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- odchudzanie-online.com

Gość Kaśka

Moim zdaniem i tak nie ma lepszego suplementu wspomagającego odchudzanie jak foreverslim

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.