Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PannaOlanna

QUATREXIL efekty po stosowaniu

Polecane posty

Gość katrin
21 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Kika gdzie kupiłaś daj namiar plis mam problem a w lato biorę ślub a tu nic waga nie spada wszędzie oszuści 

ja tez sie podpinam 

Gość Gość

Witam , 

sprzedam syrop 100 ml za 70 zł . 
Pochodzi z strony doping , Nie otwarty . Kupiłam dwie pojemności i po paru próbach stwierdziłam ,że jest dla mnie za mocny ( ale o dziwo na apetyt działał ).

Zainteresowanych  proszę o kontakt

kaczucha11g@buziaczek.pl

oczywiście możliwość wysyłki za pobraniem 😉  

Gość Asa

Gdzie kupię tabletki? 

Gość proszebardzo
Dnia 23.01.2020 o 01:10, Gość Asa napisał:

Gdzie kupię tabletki? 

np. tu --> sklep.sterydy@yandex.com

Gość Ewe

Jest ktoś chętny żeby odniwic temat i podzielić się opinia??? 🙂

Gość Asa

Kurcze laski, potrzebuję schudnąć... Powiedzcie mi jakie efekty macie po tym? Ile kg mniej? Boję się trochę tego brać, miałam syrop ale nie mogę go pić jest ohydny i mnie odrzuca.. Chciałam tabletki ale boję się przekręcę.. 

Gość kor

np. tu --> sklep.sterydy@yandex.com

Juz nie ma, dzisiaj mi odpisali ze sibutramina tylko jest. Q ani w syropie ani w tabletkach...dziwne jakoś że tak nagle braki.

witam!

Kupiłam dzisiaj pierwszy raz qua 100 ml ale kopiłam to w sklepie internetowym adipexreterd, nie widziałam ze tu są negatywne opinie czy ktoś też tam kupował i było wszystko ok? a co w ogóle było nie tak. Dostałam sama butelkę bez pudełka kartonowego i bez ulotki czy to tak ma wyglądać? plisss POMOCY

Ten qua....il jest naprawdę mocny,  zgubiłem z 10 kg jem 1/3 tego co wcześniej na przymus. Tylko pojawił się problem z kołataniem serca. I dzień zrobiłem przerwy teraz jest ok. On hamuje apetyt również na alkohol. Wogóle nie wiem jak wcześniej mogłem tyle pić poczułem jakby obrzydzenie do alko. UWAŻAĆ Z DAWKĄ JA WAŻĘ 130 KG teraz 120 plan mam zjechać na 107 i rzucać  wracam do treningów na siłę to szkoda zdrowia bo nie wiadomo do końca co to jest człowiek ma takiego pawera jak na jakimś spidzie robota idzie i jeszcze daje satysfakcję jak nigdy w wcześniej, człowiek cały czas chce być w ruchu a jak siedzi to noga sama chodzi. 

Jak możesz podzielić się źródłem to napisz na tego maila olkaczarnu@wp.pl

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 13 kg)

Juz nie ma, dzisiaj mi odpisali ze sibutramina tylko jest. Q ani w syropie ani w tabletkach...dziwne jakoś że tak nagle braki.

Polecam Justynkę dziewczyna ma tabletki również legalne w de. Preston63ccc@gmail.com później poda wam namiar pewnie

Wiem ze wszedzie pisza ze strona quatrexil.pl to oszustwo ale ja zamawialam tam juz dwa razy i normalnie bez problemu otrzymalam przesylke w tamtym roku zamowilam syrop quatrexil a teraz syrop adipex retard bo tabletek nie ma

Czy ktoś może mi napisać jaki kolor ma butelka i syrop adipex 

Wiem ze wszedzie pisza ze strona quatrexil.pl to oszustwo ale ja zamawialam tam juz dwa razy i normalnie bez problemu otrzymalam przesylke w tamtym roku zamowilam syrop quatrexil a teraz syrop adipex retard bo tabletek nie ma

A możesz mi napisać jaki jest kolor butelki i syropu adipex bo dostałam przesyłkę ale jakiś podejrzany ten syrop

Butelka ciemny braz syrop rozowawy lepszy w smaku niz quatrexil podaj meila wysle ci zdjecie

Czytalam duzo i drzewie moringa i zdecydowanie dziala dobrze na zdrowie prawie na wszystko ale nie jest to srodek odchudzajacy zamowilam w promocji z USA dwa opakowania po 120 sztuk zaplacilam niecale 70 zl z twojej reklamy sa bardzo drogie.Tak wiec polecam kochane moringe ale nie z tej strony co pani podala wpiszcie po prostu moringa wlasciwosci.

Dnia 10.04.2020 o 18:24, Onaona napisał:

Czy ktoś może mi napisać jaki kolor ma butelka i syrop adipex 

Dnia 10.04.2020 o 23:00, Ania_250 napisał:

Butelka ciemny braz syrop rozowawy lepszy w smaku niz quatrexil podaj meila wysle ci zdjecie

syrop adipex to podróbka, nie ma w składzie ani grama fenterminy

Pozwolę sobie zebrać aktualne informacje do kupy, bo tutaj jeden wielki spam się zrobił.

Po pierwsze aktualnie i od dawna Quatrexil dostępny jest wyłącznie w formie tabletek. Syropy nie są już dostępne. Skład tabletek odpowiada składowi substancji aktywnych w syropie, a więc działanie jest identyczne.

Po drugie wszelkie produkty od firmy Taumed są zabezpieczone hologramem w tym również oczywiście Quatrexil. Brak hologramu oznacza, że na 100% masz podróbkę.

Po trzecie aktualnie tabletki Quatrexil są również zabezpieczone w taki sposób, że posiadają wygrawerowaną na tabletkach nazwę producenta tj. słowo "TAUMED". Brak takiego graweru oznacza, że na 100% masz podróbkę.

Po czwarte producent Quatrexilu tj. Taumed nigdy nie robił syropu Adipex. Takie syropy to są podróbki i naturalnie nie działają. Oczywiście zgodnie z tym co powyżej napisałam nie posiadają hologramu.

Dnia 6.03.2020 o 18:57, Polecam bo chud napisał:

Preston63ccc@gmail.com Justyna Ma na inie

Osoba polecana jako rzekomy sprzedawca działający pod tym mailem nie miał i nie ma w ofercie oryginalnego Quatrexilu.

Urszula, czy masz może jakiś pewny kontakt na sprawdzony preparat?

2 godziny temu, czarna_lbn napisał:

Urszula, czy masz może jakiś pewny kontakt na sprawdzony preparat?

np. sklep-online@mail.ua

jest 2-3 sprzedawców, którzy mają środek, ja też nie chcę wypisywać tutaj, bo za chwilę będzie atak na tego sprzedawcę przez tych, których zdemaskowałam jako oszustów, na pewno ten adres co podałam masz pewny

Dnia 29.05.2020 o 12:29, Mgrka napisał:

Nie działa ten mejl

Skąd taka opinia? Adres znany od dawna i wiele osób zamawia z tego źródła. Proszę rozwiń swą myśl.

5 godzin temu, Ania_250 napisał:

A mozna wiedziec co pani zamowila i czy jest ten hologram?

Dokładnie, pamiętajcie o tym, że oryginalne produkty tego producenta są opatrzone hologramem. Także zwracajcie na to uwagę czy jest hologram.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się